Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy
201 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań nie
202 Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał nie
203 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
204 Mateusz Piaskowski 1992 Luboń Klub Maratończyka V LO w Poznaniu nie
205 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM nie
206 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
207 Przemysław Toś 1991 Kościan Przejmas Tim nie
208 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
209 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
210 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
211 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
212 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
213 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
214 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
215 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
216 Hubert Osak 1987 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team tak
217 GRZEGORZ RÓŻYCKI 1977 BIELAWA Bielawska Akademia Biegania nie
218 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Wełnianka Kiszkowo nie
219 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team tak
220 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Spartanie Dzieciom tak
221 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
222 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
223 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo Fałkowo Team nie
224 Adam Łabęcki 1993 Fałkowo Fałkowo Team nie
225 Robert Donat 1985 Kalisz Pratt & Whitney Kalisz nie
226 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
227 Barbara Zaranek 1971 Oborniki KęsyTeam nie
228 Paweł Ostrowski 1979 Łubowo Spodenki nisko opuszczone nie
229 Darek Pluciński 1978 Pobiedziska UAM tak
230 Janusz Szymański 1951 Poznań Parkun Poznań nie
231 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
232 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
233 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno Ślęzak Team nie
234 Przemyslaw Małecki 1990 Pobiedziska Tip -topol tak
235 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie
236 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie
237 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
238 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
239 Rafał Mirka 1977 Poznań Costa Blanca nie
240 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie
241 Józef Mika 1960 Poznań 100 Maraton Club Poland nie
242 VLADYSLAV Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge nie
243 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN nie
244 Patryk Czerwonka 1985 Promno Dziki tak
245 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life tak
246 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce nie
247 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B nie
248 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ nie
249 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team nie
250 Ivan Moskaliuk 1991 Iwanofrankowska Biegający Górnik Wapno nie
251 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie
252 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
253 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
254 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie
255 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
256 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
257 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
258 Piotr Milewski 1977 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team tak
259 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan tak
260 Tomasz Pogonowski 1979 Kórnik Biegacze z Przylesia nie
261 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie
262 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin Biegające Krejzole nie
263 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
264 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners nie
265 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań / Night Runners nie
266 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze / Night Runners tak
267 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby nie
268 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby nie
269 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team nie
270 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
271 Agnieszka Alicja Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie
272 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
273 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
274 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam tak
275 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam tak
276 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
277 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno runRogozno nie
278 Magdalena Krokowska 1987 Poznań / Night Runners Poznań nie
279 Marcin Wujek 1981 Brodnica Brodnica biega nie
280 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
281 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
282 Marcin Otto 1991 Swarzędz Stowarzyszenie Walka Kostrzyn nie
283 Adam Kocik 1977 Buk SKRA WIELKOOPOSLKA nie
284 Piotr Walkowiak 1994 Poznań NN Running Team nie
285 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC Poznań nie
286 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
287 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina/Puszczykowo nie
288 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TAM Majłowscy nie
289 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI nie
290 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia Września/ Night Runners nie
291 Kacper Kretkowski 1984 Pobiedziska KKS Wiara Lecha tak
292 Marius Waliczek 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
293 Torsten Schimmer 1977 Bad Rappenau Przez wszystkie województwa nie
294 Szymon Kubicki 1989 Jankówko CENTRYFUGA Gniezno nie
295 Aleksander Majlowski 1950 Gorzów Wielkopolski Team Majlowscy nie
296 Paweł Tarasiuk 1984 Poznań Centralny Wojskowy Zespół Sportowy Poznań nie
297 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
298 Tomasz Panfil 1981 Pobiedziska TIP-TOPOL SP. Z O.O. tak
299 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
300 Jarosław Matuszak 1981 Pobiedziska Matuszak & Synowie Kancelaria Prawna tak