Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy
1 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
2 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
3 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław nie
4 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy nie
5 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
6 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
7 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań nie
8 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno tak
9 Andrzej Müller 1958 PUSZCZYKOWO nie
10 Milena Pawlak 1987 Przecław nie
11 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
12 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie
13 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
14 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
15 Dariusz Szymański 1974 Poznań nie
16 Katarzyna Trawińska 1974 Tarnowo Podgórne nie
17 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
18 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie
19 Adam Sawala 1980 Tulce nie
20 Marcin Osman 1984 Promienko tak
21 Radosław Misiorny 1973 Poznań nie
22 Szymon Pawłowski 1983 Kórnik nie
23 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie
24 Maciej Pluciński 1981 Wierzbiczany nie
25 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem nie
26 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
27 Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec nie
28 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
29 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik nie
30 Patryk Działa 1996 Sławno nie
31 Mariusz Kieslich 1962 Poznań nie
32 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
33 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
34 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
35 Łukasz Śniegula 1989 Kalisz nie
36 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica nie
37 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
38 Bartosz Musiński 1984 Poznań nie
39 Maria Piechnik 1981 Pobiedziska tak
40 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie
41 Marcelina May 1986 Poznań nie
42 Zbigniew KUPKA 1962 Śmigiel nie
43 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie
44 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
45 Piotr Krzyzaniak 1971 Kapalica tak
46 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
47 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
48 Marek Szymankiewicz 1984 Skulsk nie
49 Szymon Matuszewski 1974 Poznań nie
50 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
51 Adam Donaj 1974 Kościan nie
52 Aneta Bartkowska 1991 TRZEMESZNO nie
53 Robert Mrówka 1977 Kowanówko nie
54 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
55 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań nie
56 Wiktor May 1957 Poznań nie
57 Karol Charliński 1998 Kiszkowo nie
58 Kacper Bogdan 2002 poznań nie
59 Jarosław Piotrowski 1972 Gułtowy nie
60 Marek Wasilewski 1984 Kórnik nie
61 Wojciech Smoczyk 1998 Bydgoszcz nie
62 Marcin Schneider 1994 Pobiedziska tak
63 Łukasz Urban 1980 Łubowo nie
64 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie
65 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
66 Gabriela Świtała 1970 Góra tak
67 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn nie
68 Marcin Żerko 1980 Oborniki nie
69 Eryk Charliński 1996 Pobiedziska tak
70 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
71 Adrian Mielcarek 1991 Poznań nie
72 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
73 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
74 adam koper 1978 Skórka nie
75 Katarzyna Bruch 1983 Woźniki nie
76 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn nie
77 Krzysztof Skibniewski 1981 Poznań nie
78 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław nie
79 Katarzyna Thomas 1986 Pobiedziska tak
80 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka nie
81 Tomasz Pelczyk 1986 Pobiedziska tak
82 Dawid Jagła 1990 Jarocin nie
83 Liliana Rajska 1979 Poznań nie
84 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
85 Robert Kujawski 1992 Pobiedziska tak
86 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
87 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski nie
88 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica nie
89 Sebastian Kozłowski 1983 Węgierki nie
90 Dawid Walkowiak 1982 Swarzędz nie
91 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko nie
92 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
93 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie
94 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
95 Mikołaj BOGUSZ 1996 Poznań nie
96 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska tak
97 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
98 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
99 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
100 bartosz żyła 1985 Poznań nie