Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Andrzej Banasiak 1974 Szczecin nie
2 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska tak
3 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa Endorfina Wschowa nie
4 Mateusz Błażej 1983 Swarzędz nie
5 Wiesław Chojniak 1973 Poznań nie
6 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają nie
7 Jarosław Cieszkiewicz 1972 Poznań nie
8 Przemysław Deigsler 1974 Poznań nie
9 Adam Donaj 1974 Kościan nie
10 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
11 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły #BIEGACZE nie
12 Katarzyna Elias 1965 Poznań nie
13 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
14 Paweł FLANK 1974 Siechnice nie
15 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
16 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK
17 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
18 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM nie
19 Aleksander Guzik 1992 Poznań Tri Guziki nie
20 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno nie
21 Maciej Jakubowski 1984 Szreniawa nie
22 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń tak
23 Krystian Jankowski 1980 Łagiewniki nie
24 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo nie
25 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Koścan nie
26 MIROSŁAW KACZMAREK 1970 KOŚCIAN KościanTeam nie
27 Tomasz Kaczmarek 1978 Września nie
28 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega nie
29 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
30 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko nie
31 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM nie
32 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
33 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
34 Vladyslav Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge nie
35 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
36 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
37 Anna Kulikowska- Łucyk 1990 Was nie
38 Ewa Lisowiec 1990 Siechnice nie
39 Aneta Lupa-Marcinoiwska 1976 Plewiska RUN4FUN nie
40 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team nie
41 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
42 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
43 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Malinowscy Team nie
44 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN nie
45 Damian Matysiak 1986 Gniezno VELUX nie
46 Wiktor May 1957 POZNAŃ DzW2 nie
47 Tomasz Michalak 1988 Kłodawa nie
48 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
49 Mikołaj Michalski 1977 Poznań nie
50 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
51 SŁAWEK MINTA 1972 ZBĄSZYNEK SYRENA ZBĄSZYNEK nie
52 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie
53 Andrzej Nowak 1968 Parkowo nie
54 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZIÓŁKOWO nie
55 Krzysztof Osada 1995 Wrocław nie
56 Monika OWCZARCZAK 1984 Poznań nie
57 Hubert Owocki 1994 Pobiedziska tak
58 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie
59 Kamil Pawlak 1986 Września nie
60 Michał Pigła 1981 Kiączyn SPORTOWY KAŹMIERZ nie
61 Marcin Piotrowicz 1981 Pobiedziska tak
62 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz JESTEM OD ROMKA ;) nie
63 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
64 Robert Rekowski 1969 Bukowiec nie
65 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team nie
66 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec nie
67 Jacek Schmidt 1966 Poznań Puff and Run nie
68 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
69 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław Browar Fortuna nie
70 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Pobiedziska Running Team / Night Runners tak
71 Mateusz Statek 1992 Poznań SSB 30 nie
72 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki Grzmot Komorniki nie
73 Agata Steinke 1979 Poznań nie
74 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole Borowo-Młyn Team tak
75 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole Borowo-Młyn Team tak
76 Dariusz Świerczyński 1964 Jerzykowo tak
77 Piotr Szczepański 1969 Poznań Zocha Team nie
78 Grzegorz Szczepański 1981 Poznań Jagoda and Malina TEAM nie
79 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team nie
80 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie
81 Maciej Szudra 1986 Kościan Kościan Team nie
82 Krzysztof Szymański 1980 Poznań TTKF MPK POZNAŃ nie
83 Patrycja Talar 1986 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/KB UE Poznań tak
84 Łukasz Urban 1980 Łubowo Spodenki nisko opuszczone nie
85 Kasia Walkowiak 1982 Pobiedziska tak
86 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska tak
87 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września. nie
88 Krzysztof Wiśniewski 1987 POBIEDZISKA tak
89 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ nie
90 Tomasz Woźniak 1980 Komorniki tak
91 Marcin Zgoliński 1980 Wrzesnia nie
92 wojciech Zgórecki 1977 Gniezno nie