Lista startowa - XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
2 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie
3 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
4 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno nie
5 Artur Bąk 1991 Biskupice tak
6 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team nie
7 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn nie
8 Filip Baranowski 1976 Poznań nie
9 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań / Night Runners nie
10 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
11 Aneta Bartkowska 1991 TRZEMESZNO nie
12 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie
13 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B nie
14 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska tak
15 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
16 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
17 Tomasz Białek 1989 Tuczno tak
18 Yuriy Blahodir 1981 Ostrow Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
19 Kacper Bogdan 2002 poznań nie
20 Mikołaj BOGUSZ 1996 Poznań nie
21 Magdalena Bogusz 1983 Poznań nie
22 Karolina BOGUSZ 1998 Poznań Nypelek team nie
23 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
24 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujscie Mkl Maraton Świnoujście nie
25 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo nie
26 Piotr Borucki 1978 Pobiedziska tak
27 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
28 Katarzyna Bruch 1983 Woźniki nie
29 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin Biegające Krejzole nie
30 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie
31 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie
32 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
33 Karol Charliński 1998 Kiszkowo nie
34 Eryk Charliński 1996 Pobiedziska tak
35 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
36 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska tak
37 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux Gniezno nie
38 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Poznań nie
39 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners nie
40 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie
41 Michał Ćwik 1987 Konin nie
42 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Maciej Czechlewski tak
43 Patryk Czerwonka 1985 Promno Dziki tak
44 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
45 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań Night Runners nie
46 Tomasz DAWIDZIŃSKI 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
47 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan tak
48 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie
49 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie
50 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie
51 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna TIPTOPOL / SKS OBORNIKI nie
52 Adam Donaj 1974 Kościan nie
53 Robert Donat 1985 Kalisz Pratt & Whitney Kalisz nie
54 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
55 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie
56 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie
57 Patryk Działa 1996 Sławno nie
58 Adam Dziurla 1958 Poznań nie
59 Mateusz Fabiszak 1990 Poznań nie
60 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec nie
61 Wiesław Fidecki 1944 Poznań nie
62 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie
63 Grzegorz Frankiewicz 1986 Szczecin nie
64 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie
65 Michał Gibas 1990 Gniezno nie
66 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo Fałkowo Team nie
67 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie
68 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
69 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie nie
70 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko nie
71 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie
72 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
73 Łukasz Huderek 1974 Poznań Night Runners nie
74 Dawid Jagła 1990 Jarocin nie
75 RATTAPONG JAKHONGSUWAN 1989 Samutprakan nie
76 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz nie
77 Aleksandra Jańczak 1997 Poznań AS Run nie
78 Krzysztof Janelt 1980 Luboń nie
79 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
80 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie
81 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
82 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie
83 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie
84 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA tak
85 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team tak
86 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie
87 Piotr Jóźwiak 1978 Kostrzyn nie
88 Tomasz Kaczmarek 1978 Poznań nie
89 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
90 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno Ślęzak Team nie
91 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
92 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN nie
93 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie
94 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie
95 Jerzy Kamiński 1970 Oborniki nie
96 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska nie
97 Andrzej Karalus 1977 Ws.Wysoczka nie
98 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka nie
99 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie
100 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie