Lista startowa - Półmaraton Ślimaka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łukasz Łukjanowicz 1984 Górowo Iławeckie
2 Irek Ławrynowicz 1976 Olsztyn Przem-Gri
3 Krzysztof Zwierzyński 1978 Lidzbark Warmiński
4 Jędrzej Żuralski 1989 Bartoszyce Wiraż Bartoszyce
5 Łukasz Zbutowicz 1983 Lidzbark Warmiński
6 Jan Zawrotny 1962 Mragowo
7 Damian Zawada 1987 Lidzbark Warminski
8 Justyna Wrażeń 1988 Olsztyn Team Parszczyńskich
9 Dawid Worobiec 1990 Lidzbark Warm. Team Kopeć
10 Agnieszka Wojtel 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
11 Aneta Wojtanowska 1975 Galiny
12 Jacek Wiśniowski 1973 Lidzbark Warmiński Urząd Miasta Lidzbark Warmiński
13 Anna Wilk 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
14 Jacek Wilamowski 1968 Lidzbark Warmiński Team Kopeć
15 Agata Wightman 1983 Mrągowo
16 Wojciech Wdowiak 1973 Olsztyn
17 Małgorzata Wasilewska 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
18 Magdalena Trzeciak 1995 Olsztyn
19 Leszek Sławuszewski 1978 Olsztyn Team Kopeć
20 Szymon Szypczyński 1980 Górowo Iławeckie
21 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Pasym
22 Mariusz Szulewa 1979 Lidzbark Warmiński
23 Wojciech Szewczyk 1968 Górowo Iławeckie
24 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Lubawa Kocha Biegać
25 Piotr Szczepaniak 1968 Olsztyn są wolniejsi
26 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica
27 Dawid Szalast 1993 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
28 Krzysztof Sulewski 1985 Barczewo BSB Barczewo Biega
29 Marzena Stępień 1970 Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
30 Monika Skomorowska 1977 Warszawa
31 Wojciech Skalski 1985 Lidzbark Warmiński
32 Andrzej Ryński 1967 Warszawa
33 Malgorzata Ruszkiewicz 1973 Susz
34 Marek Ruciński 1968 Gdynia VEL-DĄBRÓWNO
35 ANNA ROŻNOWSKA 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
36 Jacek Rokicki 1982 Lidzbark WArminski zZiajani Team
37 Łukasz Ragucki 2001 Górowo Iławeckie
38 Łukasz Pydynkowski 2000 Działdowo 13-200
39 Bogumiła Przyjacielska 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
40 Paweł Plichta 1990 Miłki
41 Paulina Peczyńska 1986 Olsztyn Team Kopeć
42 Ruslan Pechnikov 1988 Odesa
43 Łukasz Parszczyński 1985 Giżycko Team Parszczyńskich
44 Izabela Parszczyńska 1988 Giżycko Team Parszczyńskich
45 Anna Ostromecka 1987 Bartoszyce URWIS BIEGA
46 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
47 Tomasz Olszewski 1991 Jeziorany
48 Adam Olszewski 1993 Jeziorany
49 Marek Olszewski 1976 Lidzbark Warmiński
50 Marek Olszewski 1969 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
51 Piotr Olejarczyk 1960 Elbląg Gmina Elbląg-Elektromet
52 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
53 Tomasz Olchowik 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
54 Kamil Obarzanek 1984 Bartoszyce BKM Polar
55 Agnieszka Obarzanek 1987 Bartoszyce BKM Polar
56 Rafał Nojman 1984 Dobre Miasto są wolniejsi
57 Jacek Nadulski 1979 Olsztyn Team Kopeć
58 Jan Mucha 1959 Olsztyn
59 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
60 Joanna Motylewska 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
61 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo
62 Jan Melnyczok 1952 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
63 Kamil Mazurowski 1994 Lidzbark Warmiński
64 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
65 Alicja Maźnio 1988 Kozłow Panorama obiekty sportowe
66 Franciszek Maszota 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
67 Przemysław Masiak 1983 Olsztyn
68 GRZEGORZ MANDYWEL 1973 Bartoszyce
69 Wojciech Maluchnik 1983 Górowo Iławeckie
70 Radosław Machnaczyk 1979 Górowo Iławeckie
71 Roman Liśkiewicz 1969 Kętrzyn
72 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk
73 Grzegorz Lewoń 1983 Bartoszyce
74 Marta Kupis 1978 Dywity Są Wolmiejsi
75 Stanisław Kulis 1973 Sępopol
76 Jerzy Kuczkowski 1956 Ożarów Mazowiecki Biegam bo lubię.
77 Ryszard Kuczkowski 1966 KIEŹLINY Kuropatwa Team
78 Katarzyna Krawczyk 1982 Mrągowo A+K
79 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
80 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Team Kopeć
81 Marcin Korenkiewicz 1985 Marki
82 Marcin Koprowski 1975 Toruń KM UMK Toruń
83 Marcin Kielak 1985 Olsztyn
84 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć
85 ADAM KASICA 1975 GRÓJEC - MRĄGOWO A+K
86 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć
87 EUGENIUSZ KARCZEWSKI 1969 DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK
88 ALINA KARCZEWSKA 1974 DOBRE MIASTO
89 Janusz Kaliszuk 1969 Bartoszyce
90 Sławomir Kaliski 1988 Olsztyn 4W-MBOT
91 Piotr Kalinowski 1978 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
92 Maciej Kaczkan 2005 Warszawa
93 Joanna Jurczyk 1984 Mrągowo Egger Biskupiec biega
94 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark Warmiński
95 Mariusz Jaroszewski 1976 Olsztyn Nietoperze Olsztyn
96 Michał Jankowski 1990 Lidzbark Warmiński
97 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
98 Ryszard Jachimowicz 1965 Lidzbark Warmiński
99 Marcin Iwon 1981 Bartoszyce
100 Waldemar Hypś 1958 Olsztyn