Lista startowa - Półmaraton Ślimaka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
2 Tomasz Fieodorow 1984 Barczewo
3 Krzysztof Sulewski 1985 Barczewo BSB Barczewo Biega
4 Kamila Bednarczyk 1986 Bartąg
5 Paweł Huszcza 1991 Bartoszyce ButyAvanti
6 Joanna Motylewska 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
7 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
8 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
9 Piotr Kalinowski 1978 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
10 Marcin Iwon 1981 Bartoszyce
11 Dawid Szalast 1993 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
12 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
13 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Team Kopeć
14 Kamil Obarzanek 1984 Bartoszyce BKM Polar
15 Grzegorz Lewoń 1983 Bartoszyce
16 Janusz Kaliszuk 1969 Bartoszyce
17 Anna Ostromecka 1987 Bartoszyce URWIS BIEGA
18 Agnieszka Obarzanek 1987 Bartoszyce BKM Polar
19 Jan Melnyczok 1952 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
20 Jędrzej Żuralski 1989 Bartoszyce Wiraż Bartoszyce
21 Franciszek Maszota 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
22 GRZEGORZ MANDYWEL 1973 Bartoszyce
23 Arkadiusz FIGAT 1973 Bartoszyce Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
24 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
25 Rafał Nojman 1984 Dobre Miasto są wolniejsi
26 ALINA KARCZEWSKA 1974 DOBRE MIASTO
27 EUGENIUSZ KARCZEWSKI 1969 DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK
28 Marta Kupis 1978 Dywity Są Wolmiejsi
29 Łukasz Pydynkowski 2000 Działdowo 13-200
30 Piotr Olejarczyk 1960 Elbląg Gmina Elbląg-Elektromet
31 Aneta Wojtanowska 1975 Galiny
32 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk
33 Marek Ruciński 1968 Gdynia VEL-DĄBRÓWNO
34 Łukasz Parszczyński 1985 Giżycko Team Parszczyńskich
35 Izabela Parszczyńska 1988 Giżycko Team Parszczyńskich
36 Kamil Hryszko 1988 Górowo Iławeckie
37 Wojciech Szewczyk 1968 Górowo Iławeckie
38 Łukasz Łukjanowicz 1984 Górowo Iławeckie
39 Łukasz Ragucki 2001 Górowo Iławeckie
40 Radosław Machnaczyk 1979 Górowo Iławeckie
41 Szymon Szypczyński 1980 Górowo Iławeckie
42 Wojciech Maluchnik 1983 Górowo Iławeckie
43 Grzegorz Błocki 1972 Górowo Iławeckie
44 ADAM KASICA 1975 GRÓJEC - MRĄGOWO A+K
45 Tomasz Olszewski 1991 Jeziorany
46 Adam Olszewski 1993 Jeziorany
47 Roman Liśkiewicz 1969 Kętrzyn
48 Roman Chodara 1954 Kętrzyn Runners Team Kętrzyn
49 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
50 Ryszard Kuczkowski 1966 KIEŹLINY Kuropatwa Team
51 Cezary Alchimowicz 1962 Kiwity
52 Alicja Maźnio 1988 Kozłow Panorama obiekty sportowe
53 Dawid Worobiec 1990 Lidzbark Warm. Team Kopeć
54 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
55 Ryszard Jachimowicz 1965 Lidzbark Warmiński
56 Małgorzata Wasilewska 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
57 Krzysztof Zwierzyński 1978 Lidzbark Warmiński
58 Jacek Wilamowski 1968 Lidzbark Warmiński Team Kopeć
59 Jacek Rokicki 1982 Lidzbark WArminski zZiajani Team
60 Michał Jankowski 1990 Lidzbark Warmiński
61 Damian Zawada 1987 Lidzbark Warminski
62 Bogumiła Przyjacielska 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
63 Łukasz Zbutowicz 1983 Lidzbark Warmiński
64 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
65 Tomasz Olchowik 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
66 ANNA ROŻNOWSKA 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
67 Jacek Wiśniowski 1973 Lidzbark Warmiński Urząd Miasta Lidzbark Warmiński
68 Marek Olszewski 1976 Lidzbark Warmiński
69 Anna Wilk 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
70 Mariusz Szulewa 1979 Lidzbark Warmiński
71 Szymon Gwardjak 1993 Lidzbark Warmiński Gwardjak squad
72 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
73 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark Warmiński
74 Wojciech Skalski 1985 Lidzbark Warmiński
75 Kamil Mazurowski 1994 Lidzbark Warmiński
76 Agnieszka Wojtel 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
77 Marek Olszewski 1969 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
78 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Lubawa Kocha Biegać
79 Marcin Korenkiewicz 1985 Marki
80 Paweł Plichta 1990 Miłki
81 Joanna Jurczyk 1984 Mrągowo Egger Biskupiec biega
82 Katarzyna Krawczyk 1982 Mrągowo A+K
83 Agata Wightman 1983 Mrągowo
84 Jan Zawrotny 1962 Mragowo
85 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo
86 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć
87 Robert Borowski 1979 Nidzica Team Kopeć
88 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica
89 Ruslan Pechnikov 1988 Odesa
90 Mariusz Jaroszewski 1976 Olsztyn Nietoperze Olsztyn
91 Marzena Stępień 1970 Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
92 Mateusz Gabrusianiec 1985 Olsztyn
93 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
94 Magdalena Trzeciak 1995 Olsztyn
95 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć
96 Piotr Szczepaniak 1968 Olsztyn są wolniejsi
97 Leszek Sławuszewski 1978 Olsztyn Team Kopeć
98 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
99 Przemysław Masiak 1983 Olsztyn
100 Piotr Białek 1981 Olsztyn 3Bro