Lista startowa - Półmaraton Ślimaka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Olszewski 1993 Jeziorany
2 ADAM KASICA 1975 GRÓJEC - MRĄGOWO A+K
3 Agata Wightman 1983 Mrągowo
4 Agnieszka Cebulska 1985 Warszawa Vege Runners
5 Agnieszka Obarzanek 1987 Bartoszyce BKM Polar
6 Agnieszka Wojtel 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
7 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica
8 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Pasym
9 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
10 Alicja Février 1988 Żywkowo
11 Alicja Maźnio 1988 Kozłow Panorama obiekty sportowe
12 ALINA KARCZEWSKA 1974 DOBRE MIASTO
13 Andrzej Ryński 1967 Warszawa
14 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
15 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark Warmiński
16 Aneta Wojtanowska 1975 Galiny
17 Anna Gadomska 1981 Warszawa PZU Sport Team
18 ANNA ROŻNOWSKA 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
19 Anna Wilk 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
20 Anna Ostromecka 1987 Bartoszyce URWIS BIEGA
21 Antoni Harenda 2005 Żary harendziaki
22 Arkadiusz FIGAT 1973 Bartoszyce Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
23 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
24 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
25 Bogumiła Przyjacielska 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
26 Cezary Alchimowicz 1962 Kiwity
27 Czesław Harenda 1967 Żary harendziaki
28 Damian Błaut 1995 Ostróda Run Goku Team
29 Damian Zawada 1987 Lidzbark Warminski
30 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
31 Dawid Szalast 1993 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
32 Dawid Worobiec 1990 Lidzbark Warm. Team Kopeć
33 Edward Gigilewicz 1965 Świdnik
34 EUGENIUSZ KARCZEWSKI 1969 DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK
35 Franciszek Maszota 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
36 Grzegorz Lewoń 1983 Bartoszyce
37 GRZEGORZ MANDYWEL 1973 Bartoszyce
38 Grzegorz Błocki 1972 Górowo Iławeckie
39 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
40 Irek Ławrynowicz 1976 Olsztyn Przem-Gri
41 Izabela Parszczyńska 1988 Giżycko Team Parszczyńskich
42 Jacek Wilamowski 1968 Lidzbark Warmiński Team Kopeć
43 Jacek Rokicki 1982 Lidzbark WArminski zZiajani Team
44 Jacek Wiśniowski 1973 Lidzbark Warmiński Urząd Miasta Lidzbark Warmiński
45 Jacek Nadulski 1979 Olsztyn Team Kopeć
46 Jan Mucha 1959 Olsztyn
47 Jan Melnyczok 1952 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
48 Jan Zawrotny 1962 Mragowo
49 Janusz Kaliszuk 1969 Bartoszyce
50 Jędrzej Żuralski 1989 Bartoszyce Wiraż Bartoszyce
51 Jerzy Kuczkowski 1956 Ożarów Mazowiecki Biegam bo lubię.
52 Joanna Motylewska 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
53 Joanna Jurczyk 1984 Mrągowo Egger Biskupiec biega
54 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
55 Justyna Wrażeń 1988 Olsztyn Team Parszczyńskich
56 Kamil Hryszko 1988 Górowo Iławeckie
57 Kamil Obarzanek 1984 Bartoszyce BKM Polar
58 Kamil Mazurowski 1994 Lidzbark Warmiński
59 Kamila Bednarczyk 1986 Bartąg
60 Katarzyna Krawczyk 1982 Mrągowo A+K
61 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Team Kopeć
62 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć
63 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
64 Krzysztof Zwierzyński 1978 Lidzbark Warmiński
65 Krzysztof Sulewski 1985 Barczewo BSB Barczewo Biega
66 Leszek Sławuszewski 1978 Olsztyn Team Kopeć
67 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Lubawa Kocha Biegać
68 Maciej Kaczkan 2005 Warszawa
69 Magdalena Trzeciak 1995 Olsztyn
70 Malgorzata Ruszkiewicz 1973 Susz
71 Marcin Korenkiewicz 1985 Marki
72 Marcin Iwon 1981 Bartoszyce
73 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa Maratonczyk
74 Marcin Kielak 1985 Olsztyn
75 Marcin Koprowski 1975 Toruń KM UMK Toruń
76 Marek Olszewski 1976 Lidzbark Warmiński
77 Marek Ruciński 1968 Gdynia VEL-DĄBRÓWNO
78 Marek Olszewski 1969 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
79 Mariusz Jaroszewski 1976 Olsztyn Nietoperze Olsztyn
80 Mariusz Szulewa 1979 Lidzbark Warmiński
81 Marta Kupis 1978 Dywity Są Wolmiejsi
82 Marzena Stępień 1970 Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
83 Mateusz Gabrusianiec 1985 Olsztyn
84 Małgorzata Wasilewska 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
85 Michał Jankowski 1990 Lidzbark Warmiński
86 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
87 Monika Skomorowska 1977 Warszawa
88 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
89 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć
90 Paulina Peczyńska 1986 Olsztyn Team Kopeć
91 Paulina Grunwald 1992 Olsztyn
92 Paweł Huszcza 1991 Bartoszyce ButyAvanti
93 Paweł Plichta 1990 Miłki
94 paweł gąsior 1986 Susz Rozbiegany Susz
95 Piotr Szczepaniak 1968 Olsztyn są wolniejsi
96 Piotr Białek 1981 Olsztyn 3Bro
97 Piotr Kalinowski 1978 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
98 Piotr Olejarczyk 1960 Elbląg Gmina Elbląg-Elektromet
99 Przemysław Masiak 1983 Olsztyn
100 Radosław Machnaczyk 1979 Górowo Iławeckie