Lista startowa - Półmaraton Ślimaka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Antoni Harenda 2005 Żary harendziaki
2 Maciej Kaczkan 2005 Warszawa
3 Łukasz Ragucki 2001 Górowo Iławeckie
4 Łukasz Pydynkowski 2000 Działdowo 13-200
5 Róża Harenda 1998 Żary harendziaki
6 Magdalena Trzeciak 1995 Olsztyn
7 Damian Błaut 1995 Ostróda Run Goku Team
8 Kamil Mazurowski 1994 Lidzbark Warmiński
9 Adam Olszewski 1993 Jeziorany
10 Dawid Szalast 1993 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
11 Szymon Gwardjak 1993 Lidzbark Warmiński Gwardjak squad
12 Paulina Grunwald 1992 Olsztyn
13 Paweł Huszcza 1991 Bartoszyce ButyAvanti
14 Tomasz Olszewski 1991 Jeziorany
15 Michał Jankowski 1990 Lidzbark Warmiński
16 Dawid Worobiec 1990 Lidzbark Warm. Team Kopeć
17 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
18 Paweł Plichta 1990 Miłki
19 Jędrzej Żuralski 1989 Bartoszyce Wiraż Bartoszyce
20 Justyna Wrażeń 1988 Olsztyn Team Parszczyńskich
21 Ruslan Pechnikov 1988 Odesa
22 Izabela Parszczyńska 1988 Giżycko Team Parszczyńskich
23 Alicja Maźnio 1988 Kozłow Panorama obiekty sportowe
24 Sławomir Kaliski 1988 Olsztyn 4W-MBOT
25 Alicja Février 1988 Żywkowo
26 Kamil Hryszko 1988 Górowo Iławeckie
27 Agnieszka Obarzanek 1987 Bartoszyce BKM Polar
28 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Team Kopeć
29 Anna Ostromecka 1987 Bartoszyce URWIS BIEGA
30 Damian Zawada 1987 Lidzbark Warminski
31 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
32 paweł gąsior 1986 Susz Rozbiegany Susz
33 Kamila Bednarczyk 1986 Bartąg
34 Paulina Peczyńska 1986 Olsztyn Team Kopeć
35 Joanna Motylewska 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
36 Wojciech Skalski 1985 Lidzbark Warmiński
37 Marcin Kielak 1985 Olsztyn
38 Krzysztof Sulewski 1985 Barczewo BSB Barczewo Biega
39 Agnieszka Cebulska 1985 Warszawa Vege Runners
40 Łukasz Parszczyński 1985 Giżycko Team Parszczyńskich
41 Mateusz Gabrusianiec 1985 Olsztyn
42 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
43 Marcin Korenkiewicz 1985 Marki
44 Kamil Obarzanek 1984 Bartoszyce BKM Polar
45 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
46 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo
47 Tomasz Fieodorow 1984 Barczewo
48 Łukasz Łukjanowicz 1984 Górowo Iławeckie
49 Rafał Nojman 1984 Dobre Miasto są wolniejsi
50 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
51 Joanna Jurczyk 1984 Mrągowo Egger Biskupiec biega
52 Przemysław Masiak 1983 Olsztyn
53 Agata Wightman 1983 Mrągowo
54 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
55 Łukasz Zbutowicz 1983 Lidzbark Warmiński
56 Grzegorz Lewoń 1983 Bartoszyce
57 Wojciech Maluchnik 1983 Górowo Iławeckie
58 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark Warmiński
59 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć
60 Jacek Rokicki 1982 Lidzbark WArminski zZiajani Team
61 Agnieszka Wojtel 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
62 ANNA ROŻNOWSKA 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
63 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Lubawa Kocha Biegać
64 Katarzyna Krawczyk 1982 Mrągowo A+K
65 Anna Gadomska 1981 Warszawa PZU Sport Team
66 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
67 Piotr Białek 1981 Olsztyn 3Bro
68 Marcin Iwon 1981 Bartoszyce
69 Szymon Szypczyński 1980 Górowo Iławeckie
70 Jacek Nadulski 1979 Olsztyn Team Kopeć
71 Radosław Machnaczyk 1979 Górowo Iławeckie
72 Mariusz Szulewa 1979 Lidzbark Warmiński
73 Robert Borowski 1979 Nidzica Team Kopeć
74 Marta Kupis 1978 Dywity Są Wolmiejsi
75 Krzysztof Zwierzyński 1978 Lidzbark Warmiński
76 Leszek Sławuszewski 1978 Olsztyn Team Kopeć
77 Piotr Kalinowski 1978 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
78 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica
79 Anna Wilk 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
80 Rafal Bebelski 1977 Warszawa
81 Monika Skomorowska 1977 Warszawa
82 Irek Ławrynowicz 1976 Olsztyn Przem-Gri
83 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa Maratonczyk
84 Marek Olszewski 1976 Lidzbark Warmiński
85 Mariusz Jaroszewski 1976 Olsztyn Nietoperze Olsztyn
86 Marcin Koprowski 1975 Toruń KM UMK Toruń
87 ADAM KASICA 1975 GRÓJEC - MRĄGOWO A+K
88 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
89 Bogumiła Przyjacielska 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
90 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Pasym
91 Aneta Wojtanowska 1975 Galiny
92 Tomasz Olchowik 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
93 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
94 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć
95 ALINA KARCZEWSKA 1974 DOBRE MIASTO
96 Franciszek Maszota 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
97 Małgorzata Wasilewska 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
98 Malgorzata Ruszkiewicz 1973 Susz
99 GRZEGORZ MANDYWEL 1973 Bartoszyce
100 Jacek Wiśniowski 1973 Lidzbark Warmiński Urząd Miasta Lidzbark Warmiński