Lista startowa - Półmaraton Ślimaka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Jan Melnyczok 1952 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
2 Roman Chodara 1954 Kętrzyn Runners Team Kętrzyn
3 Jerzy Kuczkowski 1956 Ożarów Mazowiecki Biegam bo lubię.
4 Waldemar Hypś 1958 Olsztyn
5 Jan Mucha 1959 Olsztyn
6 Piotr Olejarczyk 1960 Elbląg Gmina Elbląg-Elektromet
7 Cezary Alchimowicz 1962 Kiwity
8 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
9 Jan Zawrotny 1962 Mragowo
10 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
11 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk
12 Ryszard Jachimowicz 1965 Lidzbark Warmiński
13 Edward Gigilewicz 1965 Świdnik
14 Ryszard Kuczkowski 1966 KIEŹLINY Kuropatwa Team
15 Andrzej Ryński 1967 Warszawa
16 Czesław Harenda 1967 Żary harendziaki
17 Wojciech Szewczyk 1968 Górowo Iławeckie
18 Piotr Szczepaniak 1968 Olsztyn są wolniejsi
19 Marek Ruciński 1968 Gdynia VEL-DĄBRÓWNO
20 Jacek Wilamowski 1968 Lidzbark Warmiński Team Kopeć
21 EUGENIUSZ KARCZEWSKI 1969 DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK
22 Janusz Kaliszuk 1969 Bartoszyce
23 Marek Olszewski 1969 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
24 Roman Liśkiewicz 1969 Kętrzyn
25 Marzena Stępień 1970 Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
26 Grzegorz Błocki 1972 Górowo Iławeckie
27 Arkadiusz FIGAT 1973 Bartoszyce Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
28 Stanisław Kulis 1973 Sępopol
29 Wojciech Wdowiak 1973 Olsztyn
30 Jacek Wiśniowski 1973 Lidzbark Warmiński Urząd Miasta Lidzbark Warmiński
31 GRZEGORZ MANDYWEL 1973 Bartoszyce
32 Malgorzata Ruszkiewicz 1973 Susz
33 Małgorzata Wasilewska 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
34 Franciszek Maszota 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
35 ALINA KARCZEWSKA 1974 DOBRE MIASTO
36 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć
37 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
38 Tomasz Olchowik 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
39 Aneta Wojtanowska 1975 Galiny
40 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Pasym
41 Bogumiła Przyjacielska 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
42 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
43 ADAM KASICA 1975 GRÓJEC - MRĄGOWO A+K
44 Marcin Koprowski 1975 Toruń KM UMK Toruń
45 Mariusz Jaroszewski 1976 Olsztyn Nietoperze Olsztyn
46 Marek Olszewski 1976 Lidzbark Warmiński
47 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa Maratonczyk
48 Irek Ławrynowicz 1976 Olsztyn Przem-Gri
49 Monika Skomorowska 1977 Warszawa
50 Rafal Bebelski 1977 Warszawa
51 Anna Wilk 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
52 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica
53 Piotr Kalinowski 1978 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
54 Leszek Sławuszewski 1978 Olsztyn Team Kopeć
55 Krzysztof Zwierzyński 1978 Lidzbark Warmiński
56 Marta Kupis 1978 Dywity Są Wolmiejsi
57 Robert Borowski 1979 Nidzica Team Kopeć
58 Mariusz Szulewa 1979 Lidzbark Warmiński
59 Radosław Machnaczyk 1979 Górowo Iławeckie
60 Jacek Nadulski 1979 Olsztyn Team Kopeć
61 Szymon Szypczyński 1980 Górowo Iławeckie
62 Marcin Iwon 1981 Bartoszyce
63 Piotr Białek 1981 Olsztyn 3Bro
64 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
65 Anna Gadomska 1981 Warszawa PZU Sport Team
66 Katarzyna Krawczyk 1982 Mrągowo A+K
67 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Lubawa Kocha Biegać
68 ANNA ROŻNOWSKA 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
69 Agnieszka Wojtel 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
70 Jacek Rokicki 1982 Lidzbark WArminski zZiajani Team
71 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć
72 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark Warmiński
73 Wojciech Maluchnik 1983 Górowo Iławeckie
74 Grzegorz Lewoń 1983 Bartoszyce
75 Łukasz Zbutowicz 1983 Lidzbark Warmiński
76 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
77 Przemysław Masiak 1983 Olsztyn
78 Agata Wightman 1983 Mrągowo
79 Joanna Jurczyk 1984 Mrągowo Egger Biskupiec biega
80 Rafał Nojman 1984 Dobre Miasto są wolniejsi
81 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
82 Łukasz Łukjanowicz 1984 Górowo Iławeckie
83 Tomasz Fieodorow 1984 Barczewo
84 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo
85 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
86 Kamil Obarzanek 1984 Bartoszyce BKM Polar
87 Marcin Korenkiewicz 1985 Marki
88 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
89 Mateusz Gabrusianiec 1985 Olsztyn
90 Łukasz Parszczyński 1985 Giżycko Team Parszczyńskich
91 Agnieszka Cebulska 1985 Warszawa Vege Runners
92 Krzysztof Sulewski 1985 Barczewo BSB Barczewo Biega
93 Marcin Kielak 1985 Olsztyn
94 Wojciech Skalski 1985 Lidzbark Warmiński
95 Joanna Motylewska 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
96 Paulina Peczyńska 1986 Olsztyn Team Kopeć
97 Kamila Bednarczyk 1986 Bartąg
98 paweł gąsior 1986 Susz Rozbiegany Susz
99 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
100 Damian Zawada 1987 Lidzbark Warminski