Lista startowa - Półmaraton Ślimaka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Ruslan Pechnikov 1988 Odesa
2 Marcin Korenkiewicz 1985 Marki
3 Ryszard Jachimowicz 1965 Lidzbark Warmiński
4 Mateusz Gabrusianiec 1985 Olsztyn
5 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
6 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk
7 Kamil Hryszko 1988 Górowo Iławeckie
8 Magdalena Trzeciak 1995 Olsztyn
9 Rafal Bebelski 1977 Warszawa
10 Andrzej Ryński 1967 Warszawa
11 Kamila Bednarczyk 1986 Bartąg
12 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
13 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
14 Roman Liśkiewicz 1969 Kętrzyn
15 Tomasz Olszewski 1991 Jeziorany
16 Krzysztof Zwierzyński 1978 Lidzbark Warmiński
17 Przemysław Masiak 1983 Olsztyn
18 Monika Skomorowska 1977 Warszawa
19 Adam Olszewski 1993 Jeziorany
20 ALINA KARCZEWSKA 1974 DOBRE MIASTO
21 Paweł Plichta 1990 Miłki
22 Michał Jankowski 1990 Lidzbark Warmiński
23 Tomasz Fieodorow 1984 Barczewo
24 Damian Zawada 1987 Lidzbark Warminski
25 Łukasz Zbutowicz 1983 Lidzbark Warmiński
26 Waldemar Hypś 1958 Olsztyn
27 Marcin Iwon 1981 Bartoszyce
28 Wojciech Szewczyk 1968 Górowo Iławeckie
29 Jan Mucha 1959 Olsztyn
30 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
31 Marek Olszewski 1976 Lidzbark Warmiński
32 Paulina Grunwald 1992 Olsztyn
33 Mariusz Szulewa 1979 Lidzbark Warmiński
34 Łukasz Łukjanowicz 1984 Górowo Iławeckie
35 Aneta Wojtanowska 1975 Galiny
36 Grzegorz Lewoń 1983 Bartoszyce
37 Marcin Kielak 1985 Olsztyn
38 Stanisław Kulis 1973 Sępopol
39 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
40 Janusz Kaliszuk 1969 Bartoszyce
41 Łukasz Ragucki 2001 Górowo Iławeckie
42 Malgorzata Ruszkiewicz 1973 Susz
43 Wojciech Skalski 1985 Lidzbark Warmiński
44 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark Warmiński
45 Kamil Mazurowski 1994 Lidzbark Warmiński
46 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo
47 Radosław Machnaczyk 1979 Górowo Iławeckie
48 Wojciech Wdowiak 1973 Olsztyn
49 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica
50 Agata Wightman 1983 Mrągowo
51 Szymon Szypczyński 1980 Górowo Iławeckie
52 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Pasym
53 GRZEGORZ MANDYWEL 1973 Bartoszyce
54 Wojciech Maluchnik 1983 Górowo Iławeckie
55 Edward Gigilewicz 1965 Świdnik
56 Alicja Février 1988 Żywkowo
57 Jan Zawrotny 1962 Mragowo
58 Cezary Alchimowicz 1962 Kiwity
59 Maciej Kaczkan 2005 Warszawa
60 Grzegorz Błocki 1972 Górowo Iławeckie
61 Anna Gadomska 1981 Warszawa PZU Sport Team
62 Agnieszka Cebulska 1985 Warszawa Vege Runners
63 Marcin Koprowski 1975 Toruń KM UMK Toruń
64 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć
65 Leszek Sławuszewski 1978 Olsztyn Team Kopeć
66 Jacek Wilamowski 1968 Lidzbark Warmiński Team Kopeć
67 Paulina Peczyńska 1986 Olsztyn Team Kopeć
68 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Team Kopeć
69 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć
70 Jacek Nadulski 1979 Olsztyn Team Kopeć
71 Robert Borowski 1979 Nidzica Team Kopeć
72 Dawid Worobiec 1990 Lidzbark Warm. Team Kopeć
73 Roman Chodara 1954 Kętrzyn Runners Team Kętrzyn
74 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa Maratonczyk
75 Jerzy Kuczkowski 1956 Ożarów Mazowiecki Biegam bo lubię.
76 Krzysztof Sulewski 1985 Barczewo BSB Barczewo Biega
77 Rafał Nojman 1984 Dobre Miasto są wolniejsi
78 Piotr Szczepaniak 1968 Olsztyn są wolniejsi
79 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Lubawa Kocha Biegać
80 EUGENIUSZ KARCZEWSKI 1969 DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK
81 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
82 Małgorzata Wasilewska 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
83 Bogumiła Przyjacielska 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
84 Tomasz Olchowik 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
85 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
86 ANNA ROŻNOWSKA 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
87 Anna Wilk 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
88 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
89 Agnieszka Wojtel 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
90 Marek Olszewski 1969 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
91 paweł gąsior 1986 Susz Rozbiegany Susz
92 Joanna Motylewska 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
93 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
94 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
95 Piotr Kalinowski 1978 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
96 Dawid Szalast 1993 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
97 Jan Melnyczok 1952 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
98 Franciszek Maszota 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
99 Anna Ostromecka 1987 Bartoszyce URWIS BIEGA
100 Marek Ruciński 1968 Gdynia VEL-DĄBRÓWNO