Lista startowa - Półmaraton Ślimaka - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Tomasz Rybicki 2017 Barczewo
2 Aleksander Rybicki 2017 Barczewo
3 Julian Motylewski 2012 Bartoszyce
4 Franciszek Motylewski 2014 Bartoszyce BGB Endorfiny
5 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
6 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
7 Nikola Bigaj 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
8 Aleksandra Nagajewska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
9 Natan Gustaw 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
10 Małgorzata Duda 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
11 Wiktoria Czaplejewicz 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
12 Julia Kostyra 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
13 Marcelina Duda 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
14 Aleksandra Kozłowska 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
15 Zuzanna Polak 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
16 Dawid Kostyra 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
17 Lena Tomaszewska 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
18 Dominika Kożuszek 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
19 Amelia Trokowska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
20 Bartosz Wronka 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
21 Jan Pytlarczyk 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
22 Oliwia Zygiel 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
23 Zofia Pytlarczyk 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
24 Zofia Pytlarczyk 2009 Dobre Miasto
25 Julia Marciniak 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
26 Julia Leszczyńska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
27 Filip Pydynkowski 2009 Działdowo
28 Weronika Wiszniewska 2015 Gałajny
29 ZUZANNA JASIŃSKA 2015 GIŻYCKO
30 WOJCIECH JASIŃSKI 2016 GIŻYCKO
31 Antoni Piedziak 2016 Górowo Ilaweckie
32 Jakub Dańczyszyn 2014 Górowo Iławeckie
33 Gabriel Ruczyński 2015 Górowo Iławeckie
34 Aleksander Pawicki 2015 Górowo Iławeckie
35 Stanisław Stachowski 2015 Górowo Iławeckie
36 Ewa Goluch 2016 Górowo Iławeckie
37 Patryk Sobiecki 2015 Górowo Iławeckie
38 Wiktoria Figórska 2015 górowo iławeckie
39 Michalina Boruszewska 2018 Górowo Iławeckie
40 Sebastian Grądzki 2009 Górowo Iławeckie
41 Julia Daniszewska 2010 Górowo Iławeckie
42 Adam Bonius 2015 Górowo Iławeckie
43 Hubert Oleszkiewicz 2012 Górowo Iławeckie
44 Dominik Ludwinowicz 2015 Górowo Iławeckie
45 Grzegorz Gira 2017 Górowo Iławeckie
46 Tymoteusz Wierzbowski 2015 Górowo Iławeckie
47 Jakub Szłapak 2017 Górowo Iławeckie
48 Antoni Marcinkiewicz 2016 Górowo Iławeckie
49 Jakub Nazarewicz 2016 Górowo Iławeckie
50 Karol Olejniczak 2015 Górowo Iławeckie
51 Lena Błocka 2016 Górowo Iławeckie
52 Grzegorz Gruszecki 2015 Górowo Iławeckie
53 Hubert Mikołajczyk 2016 Górowo Iławeckie -
54 Konrad Olejniczak 2012 Górowo Iławeckie
55 Hanna Chojnacka 2015 Górowo Iławeckie
56 Antonina Łazorko 2015 Górowo Iławeckie
57 Sebastian Machnaczyk 2010 Górowo Iławeckie
58 Ignacy Marczenko 2017 Górowo Iławeckie
59 Natalia Januszkiewicz 2015 Górowo Iławeckie
60 Hanna Burakowska 2015 Górowo Iławeckie
61 Hanna Oleszkiewicz 2010 Górowo Iławeckie
62 Magdalena Février 2018 Górowo Iławeckie
63 Marcel Krowiński 2019 Górowo Iławeckie
64 Aleksander Chmielewski 2015 Górowo Iławeckie
65 Natalia Narkiewicz 2009 Górowo Iławeckie, pow. barto Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim
66 Aleksandra Narkiewicz 2013 Górowo Iławeckie, pow. barto Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim
67 Katarzyna Grądzka 2016 Kamińsk
68 Jan Baran 2015 Kandyty
69 Julita Sadowska 2012 Kiwity
70 Nikola Alchimowicz 2013 Kiwity
71 Joanna Tatarynowicz 2014 Lidzbark Warmiński
72 Jan Jankowski 2016 Lidzbark Warmiński
73 Krzysztof Tatarynowicz 2017 Lidzbark Warmiński
74 Lena Jagielska 2015 Lidzbark Warmiński AP Progres
75 Amelia Wojciechowska 2012 Lidzbark Warmiński
76 Szymon Woźnicki 2008 Lidzbark Warmiński AP Progres
77 Mateusz OLEKSY 2009 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR Lidzbark Warmński
78 Patryk Woźnicki 2009 Lidzbark Warmiński AP Progres
79 Pola Łukian 2014 Lidzbark Warmiński
80 Mikołaj JANKOWSKI 2019 Lidzbark Warmiński
81 Wojciech OLEKSY 2015 lidzbark warmiński AP Progres
82 Barbara Szczebiot 2015 Lidzbark Warmiński
83 Antoni Kozłowski 2014 Lidzbark Warmiński
84 Adam Sudoł 2015 Lidzbark Warmiński AP Progres
85 Wojciech Uss 2016 Lidzbark Warmiński AP Progres
86 Władysław Tatarynowicz 2010 Lidzbark Warmiński
87 Julia Jurczyk 2016 Mrągowo
88 Jakub Fotschki 2017 Olsztyn
89 Lena Wójtowicz 2012 Olsztyn WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
90 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn
91 Helenka Kaliska 2017 Olsztyn
92 Anielka Kaliska 2020 Olsztyn
93 Max Duda 2011 Olsztyn Szkoła Lekkiej Olsztyn
94 Antek Tomala 2015 Olsztyn
95 Filip Lewandowski 2016 Olsztyn
96 Julia Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
97 Oliwia Randzio 2009 Olsztyn KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
98 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
99 Feliks Koprowski 2012 Toruń SP3 Toruń
100 Szymon Minkowski 2016 Worławki