Lista startowa - Półmaraton Ślimaka - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Bonius 2015 Górowo Iławeckie
2 Adam Sudoł 2015 Lidzbark Warmiński AP Progres
3 Aleksander Pawicki 2015 Górowo Iławeckie
4 Aleksander Rybicki 2017 Barczewo
5 Aleksander Chmielewski 2015 Górowo Iławeckie
6 Aleksandra Nagajewska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
7 Aleksandra Narkiewicz 2013 Górowo Iławeckie, pow. barto Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim
8 Aleksandra Kozłowska 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
9 Amelia Wojciechowska 2012 Lidzbark Warmiński
10 Amelia Trokowska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
11 Anielka Kaliska 2020 Olsztyn
12 Antek Tomala 2015 Olsztyn
13 Antoni Marcinkiewicz 2016 Górowo Iławeckie
14 Antoni Kozłowski 2014 Lidzbark Warmiński
15 Antoni Piedziak 2016 Górowo Ilaweckie
16 Antonina Łazorko 2015 Górowo Iławeckie
17 Barbara Szczebiot 2015 Lidzbark Warmiński
18 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
19 Bartosz Wronka 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
20 Dawid Kostyra 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
21 Dominik Ludwinowicz 2015 Górowo Iławeckie
22 Dominika Kożuszek 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
23 Ewa Goluch 2016 Górowo Iławeckie
24 Feliks Koprowski 2012 Toruń SP3 Toruń
25 Filip Pydynkowski 2009 Działdowo
26 Filip Lewandowski 2016 Olsztyn
27 Franciszek Motylewski 2014 Bartoszyce BGB Endorfiny
28 Gabriel Ruczyński 2015 Górowo Iławeckie
29 Grzegorz Gira 2017 Górowo Iławeckie
30 Grzegorz Gruszecki 2015 Górowo Iławeckie
31 Hanna Chojnacka 2015 Górowo Iławeckie
32 Hanna Burakowska 2015 Górowo Iławeckie
33 Hanna Oleszkiewicz 2010 Górowo Iławeckie
34 Helena Harenda 2011 Żary harendziaki
35 Helenka Kaliska 2017 Olsztyn
36 Hubert Oleszkiewicz 2012 Górowo Iławeckie
37 Hubert Mikołajczyk 2016 Górowo Iławeckie -
38 Ignacy Marczenko 2017 Górowo Iławeckie
39 Jakub Dańczyszyn 2014 Górowo Iławeckie
40 Jakub Fotschki 2017 Olsztyn
41 Jakub Szłapak 2017 Górowo Iławeckie
42 Jakub Nazarewicz 2016 Górowo Iławeckie
43 Jan Jankowski 2016 Lidzbark Warmiński
44 Jan Pytlarczyk 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
45 Jan Baran 2015 Kandyty
46 Joanna Tatarynowicz 2014 Lidzbark Warmiński
47 Julia Kostyra 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
48 Julia Jurczyk 2016 Mrągowo
49 Julia Daniszewska 2010 Górowo Iławeckie
50 Julia Marciniak 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
51 Julia Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
52 Julia Leszczyńska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
53 Julian Motylewski 2012 Bartoszyce
54 Julita Sadowska 2012 Kiwity
55 Karol Olejniczak 2015 Górowo Iławeckie
56 Katarzyna Grądzka 2016 Kamińsk
57 Konrad Olejniczak 2012 Górowo Iławeckie
58 Krzysztof Tatarynowicz 2017 Lidzbark Warmiński
59 Lena Jagielska 2015 Lidzbark Warmiński AP Progres
60 Lena Wójtowicz 2012 Olsztyn WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
61 Lena Tomaszewska 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
62 Lena Błocka 2016 Górowo Iławeckie
63 Magdalena Février 2018 Górowo Iławeckie
64 Marcel Krowiński 2019 Górowo Iławeckie
65 Marcelina Duda 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
66 Mateusz OLEKSY 2009 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR Lidzbark Warmński
67 Max Duda 2011 Olsztyn Szkoła Lekkiej Olsztyn
68 Małgorzata Duda 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
69 Michalina Boruszewska 2018 Górowo Iławeckie
70 Mikołaj JANKOWSKI 2019 Lidzbark Warmiński
71 Natalia Narkiewicz 2009 Górowo Iławeckie, pow. barto Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim
72 Natalia Januszkiewicz 2015 Górowo Iławeckie
73 Natan Gustaw 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
74 Nikola Bigaj 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
75 Nikola Alchimowicz 2013 Kiwity
76 Oliwia Zygiel 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
77 Oliwia Randzio 2009 Olsztyn KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
78 Patryk Sobiecki 2015 Górowo Iławeckie
79 Patryk Woźnicki 2009 Lidzbark Warmiński AP Progres
80 Pola Łukian 2014 Lidzbark Warmiński
81 Sebastian Grądzki 2009 Górowo Iławeckie
82 Sebastian Machnaczyk 2010 Górowo Iławeckie
83 Stanisław Stachowski 2015 Górowo Iławeckie
84 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
85 Szymon Woźnicki 2008 Lidzbark Warmiński AP Progres
86 Szymon Minkowski 2016 Worławki
87 Tomasz Rybicki 2017 Barczewo
88 Tymoteusz Wierzbowski 2015 Górowo Iławeckie
89 Weronika Wiszniewska 2015 Gałajny
90 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
91 Wiktoria Czaplejewicz 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
92 Wiktoria Figórska 2015 górowo iławeckie
93 WOJCIECH JASIŃSKI 2016 GIŻYCKO
94 Wojciech OLEKSY 2015 lidzbark warmiński AP Progres
95 Wojciech Uss 2016 Lidzbark Warmiński AP Progres
96 Władysław Tatarynowicz 2010 Lidzbark Warmiński
97 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn
98 Zofia Pytlarczyk 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
99 Zofia Pytlarczyk 2009 Dobre Miasto
100 ZUZANNA JASIŃSKA 2015 GIŻYCKO