Lista startowa - Półmaraton Ślimaka - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Nikola Alchimowicz 2013 Kiwity
2 Jan Baran 2015 Kandyty
3 Nikola Bigaj 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
4 Adam Bonius 2015 Górowo Iławeckie
5 Michalina Boruszewska 2018 Górowo Iławeckie
6 Hanna Burakowska 2015 Górowo Iławeckie
7 Lena Błocka 2016 Górowo Iławeckie
8 Aleksander Chmielewski 2015 Górowo Iławeckie
9 Hanna Chojnacka 2015 Górowo Iławeckie
10 Wiktoria Czaplejewicz 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
11 Jakub Dańczyszyn 2014 Górowo Iławeckie
12 Julia Daniszewska 2010 Górowo Iławeckie
13 Małgorzata Duda 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
14 Marcelina Duda 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
15 Max Duda 2011 Olsztyn Szkoła Lekkiej Olsztyn
16 Magdalena Février 2018 Górowo Iławeckie
17 Wiktoria Figórska 2015 górowo iławeckie
18 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn
19 Jakub Fotschki 2017 Olsztyn
20 Grzegorz Gira 2017 Górowo Iławeckie
21 Ewa Goluch 2016 Górowo Iławeckie
22 Katarzyna Grądzka 2016 Kamińsk
23 Sebastian Grądzki 2009 Górowo Iławeckie
24 Grzegorz Gruszecki 2015 Górowo Iławeckie
25 Natan Gustaw 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
26 Helena Harenda 2011 Żary harendziaki
27 Lena Jagielska 2015 Lidzbark Warmiński AP Progres
28 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
29 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
30 Jan Jankowski 2016 Lidzbark Warmiński
31 Mikołaj JANKOWSKI 2019 Lidzbark Warmiński
32 Natalia Januszkiewicz 2015 Górowo Iławeckie
33 ZUZANNA JASIŃSKA 2015 GIŻYCKO
34 WOJCIECH JASIŃSKI 2016 GIŻYCKO
35 Julia Jurczyk 2016 Mrągowo
36 Helenka Kaliska 2017 Olsztyn
37 Anielka Kaliska 2020 Olsztyn
38 Julia Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
39 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
40 Feliks Koprowski 2012 Toruń SP3 Toruń
41 Julia Kostyra 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
42 Dawid Kostyra 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
43 Dominika Kożuszek 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
44 Aleksandra Kozłowska 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
45 Antoni Kozłowski 2014 Lidzbark Warmiński
46 Marcel Krowiński 2019 Górowo Iławeckie
47 Julia Leszczyńska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
48 Filip Lewandowski 2016 Olsztyn
49 Dominik Ludwinowicz 2015 Górowo Iławeckie
50 Sebastian Machnaczyk 2010 Górowo Iławeckie
51 Julia Marciniak 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
52 Antoni Marcinkiewicz 2016 Górowo Iławeckie
53 Ignacy Marczenko 2017 Górowo Iławeckie
54 Hubert Mikołajczyk 2016 Górowo Iławeckie -
55 Szymon Minkowski 2016 Worławki
56 Julian Motylewski 2012 Bartoszyce
57 Franciszek Motylewski 2014 Bartoszyce BGB Endorfiny
58 Aleksandra Nagajewska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
59 Natalia Narkiewicz 2009 Górowo Iławeckie, pow. barto Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim
60 Aleksandra Narkiewicz 2013 Górowo Iławeckie, pow. barto Szkoła Podstawowa w Górowie Iławeckim
61 Jakub Nazarewicz 2016 Górowo Iławeckie
62 Karol Olejniczak 2015 Górowo Iławeckie
63 Konrad Olejniczak 2012 Górowo Iławeckie
64 Mateusz OLEKSY 2009 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR Lidzbark Warmński
65 Wojciech OLEKSY 2015 lidzbark warmiński AP Progres
66 Hubert Oleszkiewicz 2012 Górowo Iławeckie
67 Hanna Oleszkiewicz 2010 Górowo Iławeckie
68 Aleksander Pawicki 2015 Górowo Iławeckie
69 Antoni Piedziak 2016 Górowo Ilaweckie
70 Zuzanna Polak 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
71 Filip Pydynkowski 2009 Działdowo
72 Jan Pytlarczyk 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
73 Zofia Pytlarczyk 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
74 Zofia Pytlarczyk 2009 Dobre Miasto
75 Oliwia Randzio 2009 Olsztyn KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
76 Gabriel Ruczyński 2015 Górowo Iławeckie
77 Tomasz Rybicki 2017 Barczewo
78 Aleksander Rybicki 2017 Barczewo
79 Julita Sadowska 2012 Kiwity
80 Patryk Sobiecki 2015 Górowo Iławeckie
81 Stanisław Stachowski 2015 Górowo Iławeckie
82 Adam Sudoł 2015 Lidzbark Warmiński AP Progres
83 Barbara Szczebiot 2015 Lidzbark Warmiński
84 Jakub Szłapak 2017 Górowo Iławeckie
85 Joanna Tatarynowicz 2014 Lidzbark Warmiński
86 Krzysztof Tatarynowicz 2017 Lidzbark Warmiński
87 Władysław Tatarynowicz 2010 Lidzbark Warmiński
88 Antek Tomala 2015 Olsztyn
89 Lena Tomaszewska 2008 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
90 Amelia Trokowska 2009 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
91 Wojciech Uss 2016 Lidzbark Warmiński AP Progres
92 Tymoteusz Wierzbowski 2015 Górowo Iławeckie
93 Weronika Wiszniewska 2015 Gałajny
94 Amelia Wojciechowska 2012 Lidzbark Warmiński
95 Lena Wójtowicz 2012 Olsztyn WYDRY Olsztyńska Szkółka Traiathlonu
96 Szymon Woźnicki 2008 Lidzbark Warmiński AP Progres
97 Patryk Woźnicki 2009 Lidzbark Warmiński AP Progres
98 Bartosz Wronka 2010 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
99 Oliwia Zygiel 2007 Dobre Miasto KS Jelonki Dobre Miasto
100 Antonina Łazorko 2015 Górowo Iławeckie