Lista startowa - Półmaraton Ślimaka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Cezary Alchimowicz 1962 Kiwity
2 Rafal Bebelski 1977 Warszawa
3 Kamila Bednarczyk 1986 Bartąg
4 Piotr Białek 1981 Olsztyn 3Bro
5 Robert Borowski 1979 Nidzica Team Kopeć
6 Damian Błaut 1995 Ostróda Run Goku Team
7 Grzegorz Błocki 1972 Górowo Iławeckie
8 Agnieszka Cebulska 1985 Warszawa Vege Runners
9 Roman Chodara 1954 Kętrzyn Runners Team Kętrzyn
10 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa Maratonczyk
11 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
12 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
13 Alicja Février 1988 Żywkowo
14 Tomasz Fieodorow 1984 Barczewo
15 Arkadiusz FIGAT 1973 Bartoszyce Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
16 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
17 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
18 Mateusz Gabrusianiec 1985 Olsztyn
19 Anna Gadomska 1981 Warszawa PZU Sport Team
20 paweł gąsior 1986 Susz Rozbiegany Susz
21 Edward Gigilewicz 1965 Świdnik
22 Paulina Grunwald 1992 Olsztyn
23 Szymon Gwardjak 1993 Lidzbark Warmiński Gwardjak squad
24 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
25 Czesław Harenda 1967 Żary harendziaki
26 Róża Harenda 1998 Żary harendziaki
27 Antoni Harenda 2005 Żary harendziaki
28 Kamil Hryszko 1988 Górowo Iławeckie
29 Paweł Huszcza 1991 Bartoszyce ButyAvanti
30 Waldemar Hypś 1958 Olsztyn
31 Marcin Iwon 1981 Bartoszyce
32 Ryszard Jachimowicz 1965 Lidzbark Warmiński
33 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
34 Michał Jankowski 1990 Lidzbark Warmiński
35 Mariusz Jaroszewski 1976 Olsztyn Nietoperze Olsztyn
36 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark Warmiński
37 Joanna Jurczyk 1984 Mrągowo Egger Biskupiec biega
38 Maciej Kaczkan 2005 Warszawa
39 Piotr Kalinowski 1978 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
40 Sławomir Kaliski 1988 Olsztyn 4W-MBOT
41 Janusz Kaliszuk 1969 Bartoszyce
42 ALINA KARCZEWSKA 1974 DOBRE MIASTO
43 EUGENIUSZ KARCZEWSKI 1969 DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK
44 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć
45 ADAM KASICA 1975 GRÓJEC - MRĄGOWO A+K
46 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć
47 Marcin Kielak 1985 Olsztyn
48 Marcin Koprowski 1975 Toruń KM UMK Toruń
49 Marcin Korenkiewicz 1985 Marki
50 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Team Kopeć
51 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
52 Katarzyna Krawczyk 1982 Mrągowo A+K
53 Jerzy Kuczkowski 1956 Ożarów Mazowiecki Biegam bo lubię.
54 Ryszard Kuczkowski 1966 KIEŹLINY Kuropatwa Team
55 Stanisław Kulis 1973 Sępopol
56 Marta Kupis 1978 Dywity Są Wolmiejsi
57 Grzegorz Lewoń 1983 Bartoszyce
58 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk
59 Roman Liśkiewicz 1969 Kętrzyn
60 Radosław Machnaczyk 1979 Górowo Iławeckie
61 Wojciech Maluchnik 1983 Górowo Iławeckie
62 GRZEGORZ MANDYWEL 1973 Bartoszyce
63 Przemysław Masiak 1983 Olsztyn
64 Franciszek Maszota 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
65 Alicja Maźnio 1988 Kozłow Panorama obiekty sportowe
66 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
67 Kamil Mazurowski 1994 Lidzbark Warmiński
68 Jan Melnyczok 1952 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
69 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo
70 Joanna Motylewska 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
71 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
72 Jan Mucha 1959 Olsztyn
73 Jacek Nadulski 1979 Olsztyn Team Kopeć
74 Rafał Nojman 1984 Dobre Miasto są wolniejsi
75 Kamil Obarzanek 1984 Bartoszyce BKM Polar
76 Agnieszka Obarzanek 1987 Bartoszyce BKM Polar
77 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
78 Tomasz Olchowik 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
79 Piotr Olejarczyk 1960 Elbląg Gmina Elbląg-Elektromet
80 Tomasz Olszewski 1991 Jeziorany
81 Adam Olszewski 1993 Jeziorany
82 Marek Olszewski 1976 Lidzbark Warmiński
83 Marek Olszewski 1969 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
84 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
85 Anna Ostromecka 1987 Bartoszyce URWIS BIEGA
86 Izabela Parszczyńska 1988 Giżycko Team Parszczyńskich
87 Łukasz Parszczyński 1985 Giżycko Team Parszczyńskich
88 Ruslan Pechnikov 1988 Odesa
89 Paulina Peczyńska 1986 Olsztyn Team Kopeć
90 Paweł Plichta 1990 Miłki
91 Bogumiła Przyjacielska 1975 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
92 Łukasz Pydynkowski 2000 Działdowo 13-200
93 Łukasz Ragucki 2001 Górowo Iławeckie
94 Jacek Rokicki 1982 Lidzbark WArminski zZiajani Team
95 ANNA ROŻNOWSKA 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
96 Marek Ruciński 1968 Gdynia VEL-DĄBRÓWNO
97 Malgorzata Ruszkiewicz 1973 Susz
98 Andrzej Ryński 1967 Warszawa
99 Wojciech Skalski 1985 Lidzbark Warmiński
100 Monika Skomorowska 1977 Warszawa