Lista startowa - VIII OSTRÓDZKI PÓŁMARATON ŚW. JERZEGO

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Miasto / Gmina Ostróda Klasyfikacja Małżeństw Nazwa druzyny Pakiet GP Trzech Półmaratonów
1 Dorota Budzińska 1993 - Biegam U Kolesi nie nie Biegam U KOLESI podstawowy tak
2 Dariusz Jędrzejczak 1969 86-300 GRUDZIĄDZ nie nie rozszerzony + datek tak
3 Kamil Ćwikowski 1994 Augustów nie nie podstawowy nie
4 Krzysztof Sulewski 1985 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA/ TEAM DARCZYŃSKI nie nie Finisz Morąg podstawowy tak
5 Marek Klimas 1960 Barczewo nie nie podstawowy + datek tak
6 Beata Pronobis 1970 Barczewo BSB Barczewo Biega nie nie BSB BARCZEWO BIEGA podstawowy tak
7 Przemysław Menziński 1987 Barczewo BSB Barczewo Biega nie nie Finisz Morąg podstawowy tak
8 Marcin Kosin 1983 Barczewo BSB Barczewo Biega/wkurw_team nie nie BSB BARCZEWO BIEGA podstawowy tak
9 Paweł Rykowski 1977 Barczewo Nidzica Biega nie nie Nidzica Biega rozszerzony + datek nie
10 marika nowik 1988 Bartąg CTS team nie nie cts team podstawowy nie
11 Krystian Sikorski 1992 Bartoszycce RANT BARTOSZYCE/ 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana nie nie podstawowy nie
12 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny nie nie podstawowy nie
13 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny nie nie podstawowy nie
14 Piotr Rybak 1983 Bartoszyce nie nie podstawowy nie
15 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny nie nie rozszerzony + datek nie
16 Paweł Kujawa 1983 Biskupiec Biskupiec Biega nie nie Biskupiec Biega podstawowy nie
17 Łukasz KLimek 1983 Blizno H2O TEAM nie nie H2O TEAM podstawowy nie
18 Jaroslaw Ogrodowski 1964 Borówiec nie nie podstawowy nie
19 MACIEJ LEWANDOWSKI 1991 Brodnica nie nie podstawowy tak
20 Adam Kostański 1986 Brodnica Brodnica Biega nie nie BRODNICA BIEGA podstawowy tak
21 Jacek Gerka 1980 Brodnica Brodnica Biega nie nie podstawowy + datek nie
22 Marlena Kępczyńska 1974 Brodnica Brodnica Biega nie nie podstawowy tak
23 MARIUSZ Kowalczyk 1977 Brodnica nie nie podstawowy tak
24 Dawid Ciepcieliński 1985 Brodnica biegam bo biegam nie nie podstawowy tak
25 Kinga Polguj 1997 Brodnica nie nie podstawowy tak
26 Justyna Piotrowska 1977 Butowo nie nie rozszerzony + datek tak
27 Cezary Bazak 1966 Bydgoszcz Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych nie tak podstawowy + datek nie
28 Marzena Cichońska - Bazak 1973 Bydgoszcz Czarne Stopy. SM nie tak podstawowy + datek nie
29 Patryk Niewiadomski 1992 Czarlin Biegający Tczew / Sowiński Team nie nie podstawowy tak
30 Piotr Bojarowski 1967 Dąbrówno nie nie podstawowy + datek nie
31 Łukasz Kamiński 1990 Dębień Biegam U Kolesi nie nie Biegam U KOLESI podstawowy tak
32 Paweł Guski 1984 Dobre Miasto nie nie podstawowy tak
33 Piotr Turczynowicz 1971 Dobre Miasto Hyży Doktoży Ostróda nie nie rozszerzony nie
34 Maciej Bielewicz 2000 Dobre Miasto nie nie podstawowy nie
35 Rafał Nojman 1984 Dobre Miasto są wolniejsi nie nie Ostróda Runners II podstawowy tak
36 Izabela Gawińska 1973 Dolna Grupa LA RIVE TEAM nie nie LA RIVE TEAM podstawowy tak
37 Bartosz Podsiadły 1990 Dragacz OSP Dragacz nie nie podstawowy tak
38 Przemek Lisowski 1976 Dywity Ctmir Spaszewski nie nie podstawowy nie
39 Leszek Sosnówka 1963 Działdowo KLUB SOSNOWY nie nie podstawowy nie
40 Marcin Kasprowicz 1979 Działdowo Rozbiegane Działdowo nie tak podstawowy + datek tak
41 Wioletta Kasprowicz 1991 Działdowo Rozbiegane Działdowo nie tak podstawowy + datek nie
42 Mariusz Pawlak 1973 Działdowo nie nie rozszerzony tak
43 Anetta Klimowska 1979 Elbląg ETT nie tak ETT podstawowy nie
44 Patryk Woźniak 1991 Elbląg nie nie rozszerzony nie
45 Piotr Rutkowski 1980 Elbląg arobron.pl nie nie podstawowy nie
46 Tomasz Wróblewski 1980 Elbląg nie nie rozszerzony + datek nie
47 Paweł Markiewicz 1983 Elbląg nie nie podstawowy tak
48 Michał Wróblewski 1975 Elbląg nie nie podstawowy nie
49 Przemysław Klimowski 1977 Elbląg ETT nie tak ETT podstawowy nie
50 Janusz Szcześniak 1980 Elbląg nie nie podstawowy nie
51 Wojciech Górka 1994 Elbląg GUJAN TEAM nie nie rozszerzony nie
52 Roman Olszewski 1973 Elbląg Elbażant nie nie podstawowy nie
53 Andrzej Lompert 1977 Elblag nie nie podstawowy nie
54 Radosław Apanowicz 1977 Elbląg #OddamObiadElbląg nie nie podstawowy tak
55 Dawid Zych 1974 Elbląg Spartanie Dzieciom nie nie rozszerzony + datek nie
56 Dominik Drażba 1987 Ełk Team Kopeć nie nie Team Kopeć podstawowy nie
57 Kamil Paszko 1990 Florczaki Finisz Morąg nie nie Finisz Morąg rozszerzony tak
58 ANNA WAWRZONKOWSKA 1982 Gąbinek nie nie podstawowy nie
59 Bartosz Jachimowicz 1984 Gdańsk nie nie podstawowy tak
60 Lech Lenckowski 1986 Gdańsk Biegam U Kolesi nie nie Biegam U KOLESI podstawowy tak
61 Daniel Czajka 1984 Gdańsk Zielone Skarpety nie nie rozszerzony + datek nie
62 Joanna Psiuk 1997 Gdańsk nie nie podstawowy nie
63 Walter Rajkowski 1981 Gdańsk nie nie podstawowy tak
64 Piotr Orzechowski 1987 Gdańsk nie nie podstawowy + datek nie
65 Andrzej Krawczuk 1957 Gdańsk TeamKaraś-Elbląg nie nie podstawowy tak
66 Wojciech Kozłów 1960 Gdańsk LKS Zantyr Sztum nie nie LKS Zantyr Sztum podstawowy nie
67 Sebastian Biernacki 1986 GDAŃSK Aktywuj się w maratonie Gdańsk nie nie podstawowy nie
68 Małgorzata Tuwalska 1979 Gdańsk LKS Zantyr Sztum nie nie LKS Zantyr Sztum podstawowy tak
69 MARCIN KRUPOWICZ 1974 Gdańsk Charytatywny Pakiet WOŚP nie nie podstawowy tak
70 Marcin Gadomski 1981 Gdańsk nie nie rozszerzony tak
71 Kamil Piotrowski 1989 Gdansk nie nie podstawowy nie
72 Natalia Wasiłowicz 1987 Gdańsk nie nie podstawowy nie
73 Rafał Kroemer 1977 Gdańsk Olo Team nie nie OLO TEAM podstawowy tak
74 Bartłomiej Zyborowicz 1998 Gdańsk Kujawscy S7 Runners nie nie Kujawscy S7 Runners podstawowy nie
75 Michał Kamiński 1979 Gdańsk LPP TEAM nie nie rozszerzony nie
76 aleksander niewiadomski 1982 gdańsk Olo Team nie nie podstawowy tak
77 aleksander skonka 1978 gdńsk Olo Team nie nie podstawowy tak
78 Kamil Pietrzak 1985 Gdynia Biegowa Rodzinka nie nie podstawowy tak
79 Marek Ruciński 1968 Gdynia VEL-DĄBRÓWNO nie nie VEL-DĄBRÓWNO podstawowy tak
80 Piotr Staszkiewicz 1972 Gdynia JUDO TEAM MIFUNE GDAŃSK nie nie podstawowy tak
81 Marcin Wójcik 1983 Gdynia nie nie podstawowy nie
82 Wiesław Wiwatowski 1971 Gdynia nie nie podstawowy nie
83 Bogusław Trzasko 1976 Gdynia KUJAWSCY RUNNERS nie tak KUJAWSCY RUNNERS podstawowy nie
84 Aleksandra Baranowska-Trzasko 1979 Gdynia KUJAWSCY RUNNERS nie tak KUJAWSCY RUNNERS podstawowy nie
85 Piotr Szymanowicz 1972 Gietrzwałd nie tak podstawowy nie
86 Joanna Szymanowicz 1978 Gietrzwałd Lecimy Tutej nie tak podstawowy nie
87 Karol Hyjek 1983 Giżycko Giżycki Biegacz nie nie podstawowy nie
88 Lech Boniewski 1958 Glinojeck Gimnazjum nr 1 nie nie podstawowy nie
89 Monika Maja Mieczkowska 1992 Grajewo nie nie podstawowy nie
90 Karol Januszewski 1984 Grodziczno Biegam U Kolesi nie tak Biegam U KOLESI podstawowy tak
91 Izabela Januszewska 1984 Grodziczno Biegam U Kolesi nie tak Biegam U KOLESI podstawowy tak
92 robert kapteina 1973 gronowo górne nie nie podstawowy nie
93 Jakub Jabłoński 1999 Grudziądz Wtorkowy Trening nie nie podstawowy tak
94 Mateusz Ronowski 1990 Grudziądz Mat Kin Run nie nie podstawowy nie
95 Maciej Krasnodębski 1985 Grudziądz nie nie podstawowy tak
96 Ewa Jurczyk 1975 Grudziądz LA RIVE TEAM nie nie LA RIVE TEAM podstawowy tak
97 Kamil Graczyk 1985 Grudziądz nie nie rozszerzony + datek tak
98 Katarzyna Markowska 1980 Grudziądz nie nie podstawowy nie
99 aneta wojas 1985 Grudziadz nie nie podstawowy tak
100 DOROTA GAŁUSZKA 1979 Grudziądz Wtorkowy Trening nie nie podstawowy tak