Lista startowa - VIII OSTRÓDZKI PÓŁMARATON ŚW. JERZEGO

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Miasto / Gmina Ostróda Klasyfikacja Małżeństw Nazwa druzyny Pakiet GP Trzech Półmaratonów
1 Sławomir Adamusiak 1976 Iława IŁAWA BIEGA nie nie Iława biega rozszerzony + datek tak
2 Jan Antochowski 1953 Ostróda tak nie rozszerzony nie
3 Radosław Apanowicz 1977 Elbląg #OddamObiadElbląg nie nie podstawowy tak
4 Jerzy Bączek 1972 LUBAWA luzak nie nie podstawowy tak
5 jerzy bączek 1972 Lubawa luzak nie nie podstawowy tak
6 Sebastian Bąkała 1992 Łódź nie nie podstawowy nie
7 Dariusz Balcerak 1982 Olsztyn nie nie podstawowy tak
8 Wanda Baranowska-Jacewicz 1964 Olsztyn KS Neonet nie tak podstawowy nie
9 Aleksandra Baranowska-Trzasko 1979 Gdynia KUJAWSCY RUNNERS nie tak KUJAWSCY RUNNERS podstawowy nie
10 Agata Barnaś 1984 Malbork GRUPA MALBORK nie tak GRUPA MALBORK podstawowy tak
11 Krzysztof Barnaś 1981 Malbork GRUPA MALBORK nie tak GRUPA MALBORK podstawowy tak
12 Zdzisław Bartkowski 1963 Grudziądz nie nie podstawowy tak
13 Rafał Bartoszuk 1979 Miłomłyn nie nie podstawowy + datek nie
14 Dominik Bartoszyński 1987 Rypin Basket Rypin nie nie podstawowy nie
15 Cezary Bazak 1966 Bydgoszcz Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych nie tak podstawowy + datek nie
16 Piotr Bałdyga 1973 Ostróda Ostróda Runners tak nie Ostróda Runners I rozszerzony tak
17 Przemysław Belka 1990 Iława IŁAWA BIEGA nie nie Iława biega podstawowy tak
18 Sebastian Bensz 1978 TORUŃ nie nie podstawowy nie
19 Krzysztof Bereda 1970 Warszawa nie nie podstawowy tak
20 Marcin Bertel 1982 Olsztyn Fitness Club Sylwetka nie nie rozszerzony nie
21 Michał Bielec 1974 Wąbrzeźno Reflex-biega nie nie podstawowy nie
22 Maciej Bielewicz 2000 Dobre Miasto nie nie podstawowy nie
23 Radosław Bielicki 1977 Olsztyn CTS Team Olsztyn nie nie podstawowy nie
24 Piotr Bielski 1974 Radomno Radomno Biega nie nie rozszerzony tak
25 Sebastian Biernacki 1986 GDAŃSK Aktywuj się w maratonie Gdańsk nie nie podstawowy nie
26 Jacob Bindas 1992 Żukowo nie nie podstawowy nie
27 Jarosław Bogusławski 1985 Ostróda Kolega Kolegi Brata Ciotecznego Ze Strony Szwagra tak nie podstawowy nie
28 Piotr Bojarowski 1967 Dąbrówno nie nie podstawowy + datek nie
29 Lech Boniewski 1958 Glinojeck Gimnazjum nr 1 nie nie podstawowy nie
30 Paweł Borowski 1978 Ostróda tak nie podstawowy tak
31 Dorota Budzińska 1993 - Biegam U Kolesi nie nie Biegam U KOLESI podstawowy tak
32 Przemysław Burdyński 1990 Nidzica Nidzica Biega nie nie podstawowy nie
33 Daniel Błaszkiewicz 1979 Olsztyn nie nie podstawowy nie
34 Katarzyna Błaszkiewicz 1965 Ostróda tak tak Ostróda Runners rozszerzony + datek nie
35 Piotr Błaszkiewicz 1965 Ostróda Ostróda Runners tak tak Ostróda Runners rozszerzony + datek nie
36 Damian Błaut 1995 Ostróda KP PSP Ostróda tak nie podstawowy nie
37 Aneta Całka 1974 Olsztyn nie nie podstawowy nie
38 Tomasz Chabowski 1968 Sztum sztum biega nie nie podstawowy tak
39 Rafał Chętnik 1977 Sztum nie nie podstawowy tak
40 Krzysztof Chełstowski 1980 Ostróda tak nie rozszerzony nie
41 Bartosz Chmielewski 1989 Rypin nie nie podstawowy nie
42 Krzysztof Chmielewski 1979 Ostróda Kajkowo tak nie ZEGARKISPORTOWE.PL podstawowy nie
43 Maria Chrabonszcz 1960 Ostróda tak tak podstawowy tak
44 Jerzy Chrabonszcz 1957 Ostróda tak tak podstawowy tak
45 Wojciech Chybczyński 1977 STARE MARZY JANOSIKI nie nie podstawowy tak
46 Paweł Ciarciński 2001 Ostróda tak nie rozszerzony nie
47 Marzena Cichońska - Bazak 1973 Bydgoszcz Czarne Stopy. SM nie tak podstawowy + datek nie
48 Dawid Ciepcieliński 1985 Brodnica biegam bo biegam nie nie podstawowy tak
49 Rafał Ciepliński 1975 Jabłonowo Brodnica Biega nie nie rozszerzony + datek tak
50 Piotr Cieslewski 1982 Mława nie nie rozszerzony nie
51 Kamil Ćwikowski 1994 Augustów nie nie podstawowy nie
52 Monika Cybulska 1973 Grudziądz nie nie podstawowy tak
53 Mariusz Cybulski 1971 Grudziądz nie nie podstawowy tak
54 Rafał Cyrkler 1976 Ostróda tak nie Ostróda Runners I rozszerzony + datek tak
55 Daniel Czajka 1984 Gdańsk Zielone Skarpety nie nie rozszerzony + datek nie
56 Marta Czaplicka 1978 Olsztyn CTS Team Olsztyn nie nie CTS Team Olsztyn podstawowy nie
57 Monika Danelska 1984 Ostróda Ala Team tak nie Ostróda Runners II podstawowy + datek tak
58 Katarzyna Danielewska 1984 Olsztyn CTS Team Olsztyn nie nie podstawowy nie
59 Roman Dawidowski 1967 Puck nie nie podstawowy nie
60 Leszek Decyk 1953 Stawiguda Team Kopeć nie nie Team Kopeć podstawowy nie
61 Maciej Decyk 1976 Olsztyn Team Kopeć nie nie Team Kopeć podstawowy nie
62 Kamil Dobrowolski 1988 Malbork 22 Baza Lotnictwa Taktycznego nie nie podstawowy nie
63 Michał Drapiewski 1982 Iława #8RANOBASEN EMP IŁAWA nie nie #8RANOBASEN EMP IŁAWA rozszerzony tak
64 Dominik Drażba 1987 Ełk Team Kopeć nie nie Team Kopeć podstawowy nie
65 Tadeusz DULSKI 1969 Grudziądz SP 8 Grudziądz nie nie podstawowy tak
66 Adrin Dymek 1989 Ostróda Najmowicz Triathlon tak nie forBET Runners podstawowy + datek tak
67 Mariusz Ewert 1982 Ostróda Ostróda Runners tak nie forBET Runners rozszerzony nie
68 Michał Fafiński 1979 Lubawa nie nie rozszerzony tak
69 Piotr Falkowski 1977 Iława nie nie podstawowy tak
70 Szymon Felka 1986 Ostróda Ostróda Runners tak nie Ostróda Runners I rozszerzony tak
71 Piotr Fieodorow 1972 PERTH Perth Road Runners tak nie rozszerzony nie
72 Joanna Filipczyk 1972 Ostróda Ostróda Runners tak nie Ostróda Runners podstawowy nie
73 Albert Filipowicz 1972 Tyrowo Albert biega tak nie rozszerzony tak
74 Artur Folga 1971 Iława IŁAWA BIEGA nie nie podstawowy + datek nie
75 MACIEJ FRANKIEWICZ 1977 MALBORK GRUPA MALBORK nie nie GRUPA MALBORK podstawowy tak
76 Mirek Fras 1975 Ostróda Ostróda Runners tak nie Ostróda Runners podstawowy tak
77 Piotr From 1983 Grupa nie nie podstawowy tak
78 Kamila Gac 1986 Lidzbark Warmiński nie nie podstawowy nie
79 Marcin Gadomski 1981 Gdańsk nie nie rozszerzony tak
80 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 Olsztyn GAJÓWKA nie nie rozszerzony nie
81 Paweł Gąsior 1986 Susz Rozbiegany Susz nie nie podstawowy nie
82 Krzysztof Gąszczyk 1982 Ostróda tak nie forBET Runners rozszerzony + datek nie
83 Izabela Gawińska 1973 Dolna Grupa LA RIVE TEAM nie nie LA RIVE TEAM podstawowy tak
84 DOROTA GAŁUSZKA 1979 Grudziądz Wtorkowy Trening nie nie podstawowy tak
85 Jacek Gerka 1980 Brodnica Brodnica Biega nie nie podstawowy + datek nie
86 Jerzy Gieraga 1950 Łomża nie nie podstawowy nie
87 Karol Gnoza 1990 Olsztyn CTS team nie nie podstawowy nie
88 Krzysztof Golmanowski 1978 Sugajenko 19 Kurzętnik Biega nie nie Kurzętnik Biega podstawowy tak
89 Marcin Gomulski 1988 Morąg Finisz Morąg tak nie rozszerzony nie
90 Bartosz Goniszewski 1988 Lubawa Najmowicz Triathlon nie nie rozszerzony + datek nie
91 Wojciech Górka 1994 Elbląg GUJAN TEAM nie nie rozszerzony nie
92 RADOSŁAW GÓRSKI 1976 LUBAWA Vege Runners nie nie podstawowy nie
93 MARTA GOSIEWSKA 1977 OSTRÓDA tak tak podstawowy + datek nie
94 CEZARIUSZ GOSIEWSKI 1976 OSTRÓDA tak tak podstawowy + datek nie
95 Andrzej Grabkowski 1947 Iława nie nie podstawowy nie
96 Kamil Graczyk 1985 Grudziądz nie nie rozszerzony + datek tak
97 Natalia GRACZYKOWSKA 1980 Grudziądz Łubudubu nie nie Łubudubu podstawowy tak
98 Ryszard Groll 1964 Susz niezależny nie nie rozszerzony nie
99 Paweł Gromelski 1986 Warszawa KS Staszewscy nie nie rozszerzony + datek nie
100 Damian Grubich 1975 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie nie Parkrun Grudziądz podstawowy tak