Lista startowa - XIV MIĘDZYNARODOWY KOŚCIAŃSKI PÓŁMARATON

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec gminy Czempiń Mieszkaniec gminy Krzywiń Mieszkaniec gminy Śmigiel Mieszkaniec Powiatu Kościańskiego Mieszkaniec gminy Kościan Mieszkaniec Gminy Miejskiej Kościan
1 Zbigniew Adamczak 1984 Szamotuły KB Szamotuły nie nie nie nie nie nie
2 Jolanta Adamczak 1972 Pawłowice nie nie nie nie nie nie
3 Małgorzata Adamczak 1975 Grodzisk Wlkp. nie nie nie nie nie nie
4 Przemysław Adamczak 1972 Grodzisk Wlkp. nie nie nie nie nie nie
5 Paulina Adamczak 1984 Nowa Wieś Bieganie na śniadanie nie nie tak tak nie
6 Małgorzata Adamczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM nie nie nie nie nie
7 Mariusz Adamczyk 1973 Gniezno Altom Gniezno nie nie nie nie nie nie
8 Agata Akuszewska 1965 Puszczykowo nie nie nie nie nie nie
9 Mikołaj Andrzejak 1987 Gostyń nie nie nie nie nie nie
10 Jacek Andrzejewski 1966 Kościan Kościan Team nie nie nie tak nie tak
11 Łukasz Andrzejewski 1982 Kościan nie nie nie tak tak tak
12 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo nie nie nie nie nie nie
13 Paulina Babica 1985 Poznań Kobiety Begają nie nie nie nie nie nie
14 Agnieszka Bachorz 1980 Kościan Kościan Team nie nie nie tak nie tak
15 Arleta Bącik 1976 Brodnica Helios Czempiń nie nie nie nie nie nie
16 Wojciech Bajer 1988 Świebodzin nie nie nie nie nie nie
17 Tomasz Bajer 1975 Czempiń ChampionMan Team tak nie nie tak nie nie
18 Przemysław Bajer 1975 Czempiń tak nie nie tak nie nie
19 Krzysztof Bajer 1980 Grodzisko gm. Poniec zayebiści grodzisko nie nie nie nie nie nie
20 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie nie nie tak nie tak
21 ILONA BĄK 1971 OPORÓWKO 1971 nie nie nie nie nie nie
22 Martyna Bąkowska 1982 Krosno nie nie nie nie nie nie
23 MACIEJ BĄKOWSKI 1984 KOŚCIAN nie nie nie tak nie tak
24 Krzysztof Bąkowski 1981 Poznań nie nie nie nie nie nie
25 Artur Banach 1975 Poznan Biegacz nie nie nie nie nie nie
26 MICHAŁ BANASZAK 1985 RYDZYNA 1985 nie nie nie nie nie nie
27 Iza Banaszczak 1984 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie nie nie tak tak nie
28 Wojciech Banaszczak 1974 Leszno 4 Ever Bike nie nie nie nie nie nie
29 Leszek Barańczak 1973 Poznań nie nie nie nie nie nie
30 ROBERT BARANIAK 1978 GOSTYŃ Coccodrillo nie tak nie tak nie nie
31 Ewelina Barannik 1982 Grotniki nie nie nie nie nie nie
32 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań Night Runners nie nie nie nie nie nie
33 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie nie nie nie nie nie
34 Katarzyna Bartkowiak 1988 Poznań nie nie nie nie nie nie
35 Łukasz Bartkowiak 1978 Rydzyna OMMŁ TEAM nie nie nie nie nie nie
36 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo nie nie nie nie nie nie
37 Bartosz Baum 1986 Poznań UKS CITYZEN_/B3 nie nie nie nie nie nie
38 Rafał Bazylewicz 1985 Włoszakowice nie nie nie nie nie nie
39 Błażej Bębel 1984 Luboń Rataye nie nie nie nie nie nie
40 Katarzyna Besz-Malinowska 1973 Poznań Santander Runners Team nie nie nie nie nie nie
41 Mirosław Białek 1984 Wronki nie nie nie nie nie nie
42 Tomasz Białobłocki 1969 Kiekrz nie nie nie nie nie nie
43 Andrzej Biedrzycki 1957 Stary Borek/Kołobrzeg OSP STARY BOREK nie nie nie nie nie nie
44 Grzegorz Bieniek 1957 Leszno PEKHO nie nie nie nie nie nie
45 Rafal Biernacki 1975 Koscian nie nie nie tak nie tak
46 SEBASTIAN BIERNASIUK 1975 GŁOGÓW STARCOM TEAM GŁOGÓW nie nie nie nie nie nie
47 Piotr Bijas 1975 Swarzędz KB MANIAC Poznań nie nie nie nie nie nie
48 Krzysztof Binkowski 1970 Lubiń nie tak nie tak nie nie
49 Dawid Bogacz 1988 Lubrza nie nie nie nie nie nie
50 Marcin Boguś 1985 Kościan nie nie nie tak nie tak
51 Izabela Bohdziewicz 1990 Warszawa nie nie nie nie nie
52 Łukasz Bojek 1990 Leszno 1990 nie nie nie nie nie nie
53 Beata Bojek 1976 Rydzyna ACTIVE LIFESTYLE nie nie nie nie nie nie
54 Tomasz Borowiak 1984 Krzywiń #SZYMANOWSKITeam nie tak nie tak nie nie
55 Patrycja Borowska 1998 Gronówko nie nie nie nie nie nie
56 Daniel Bosy 1989 Kościan LKS SANA Kościan nie nie nie tak tak nie
57 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo TEAM KOŚCIAN nie nie nie tak tak nie
58 TOMASZ BRĘCZEWSKI 1980 CZEMPIŃ tak nie nie tak nie nie
59 Hubert Bródka 1979 Śmigiel nie nie tak tak nie nie
60 Robert Broniarz 1972 Poznań nie nie nie nie nie nie
61 WALDEMAR BRONIARZ 1980 Zaniemyśl WOJAKI TEAM nie nie nie nie nie nie
62 Piotr Brudło 1985 Grodzisk Wielkopolski nie nie nie nie nie nie
63 Anna Brzezińska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie nie nie nie nie nie
64 Tomasz Brzeziński 1976 Poznań nie nie nie nie nie nie
65 Mariola Buchert 1987 Czempiń ChampionMan Team tak nie nie tak nie nie
66 Roman Budych 1982 Wronki nie nie nie nie nie nie
67 Dariusz Budziński 1970 Leszno nie nie nie nie nie nie
68 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa Endorfina Wschowa nie nie nie nie nie nie
69 Michał Bujak 1977 Poznań nie nie nie nie nie nie
70 Piotr Bukowski 1975 Środa Wielkopolska Imperial Running Team nie nie nie nie nie nie
71 Krystian Bura 1985 Leszno #BBKTS nie nie nie nie nie nie
72 Łukasz Burkiewicz 1973 Pudliszki -- nie nie nie nie nie nie
73 Mateusz Buśko 1987 Kościan Fit4Life nie nie nie tak nie tak
74 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL nie nie nie nie nie nie
75 Mariusz Błażejczyk 1985 Masłowo nie nie nie nie nie nie
76 Tomasz Błażejczyk 1976 Rawicz nie nie nie nie nie nie
77 Jakub Błażejewski 1988 Kościan CF KOŚCIAN nie nie nie tak nie tak
78 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel nie nie tak tak nie nie
79 Maria Cebernik 1984 Lwówek wklp lub wybierz z listy nie nie nie nie nie tak
80 Przemysław Cegielski 1978 Robakowo nie nie nie nie nie nie
81 Ireneusz Charlej 1972 Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie nie nie nie nie nie
82 Ariel Cheba 1991 Rawicz nie nie nie nie nie nie
83 Tomasz Chmielewski 1974 Kalisz TRAWA TEAM nie nie nie nie nie
84 Aleksander Chmielewski 1970 Poznań Browar Fortuna nie nie nie nie nie
85 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin nie nie nie nie nie nie
86 Hanna Chudak 1982 Smigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel nie nie tak tak nie nie
87 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running nie nie nie nie nie nie
88 Dawid Chumski 1993 Kościan nie nie nie tak nie tak
89 Ireneusz Ciborski 1953 Wrocław ADDICT.PL nie nie nie nie tak nie
90 ROBERT CICHOCKI 1974 PSARSKIE nie nie nie nie nie nie
91 Michał Cichy 1971 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa nie nie nie nie nie
92 Andrzej Ciesielski 1959 Śmigiel ŚTC Śmigiel nie nie tak tak nie nie
93 Norbert Ciesielski 1974 Stare Oborzyska Mavericks nie nie nie tak tak nie
94 Sebastian Cieślak 1988 Śrem Night Runners nie nie nie nie nie nie
95 Patryk Cieślak 1993 Śrem Bel Pease nie nie nie nie nie nie
96 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie nie nie nie nie nie
97 SZYMON CISZYK 1975 OSIECZNA CELS nie nie nie nie nie nie
98 Paulina Cybułka 1987 Kościan Staś Biega nie nie nie tak tak tak
99 Bartosz Cybułka 1980 Kościan Staś Biega nie nie nie tak tak tak
100 Tomasz Cyprian 1975 Gostyn nie nie nie nie nie nie