Lista startowa - II Bieg Zdążyć przed zmrokiem

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Elwira Sady 1984 Pobiedziska
2 Alicja Witkowska 1998 Pobiedziska
3 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska
4 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno
5 Kacper Kretkowski 1984 POBIEDZISKA
6 Dawid Płaczek 1976 Biskupice
7 Anna Witkowska 1992 Pobiedziska
8 MAciej Łucyk 1983 poznań
9 Forest Kobielak 1979 Łubowo
10 Dawid Kujawa 1990 Pobiedziska
11 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław
12 Przemysław Malicki 1975 Biskupice
13 Joanna Dąbrowska 1974 Łubowo
14 Dorota Sobczak 1977 Gniezno
15 Karol Pietrowski 1987 Poznań
16 Katarzyna Martyniuk 1984 Kobylnica
17 Justyna Jarmuda 1982 Poznań
18 Anna Bubacz 1983 Gniezno
19 Ewa Wiśniewska 1968 Mrocza
20 Błażej Łaganowski 1990 Siekierki Wielkie
21 Kamila Adamska 1984 Kocanowo
22 Justyna Werner 1977 Wierzyce
23 Sylwia Ratajszczak 1982 Swarzędz
24 Joanna Buniak 1976 Swarzedz
25 Adam Kucharski 1965 Budzyń
26 Piotr Werner 1974 Wierzyce
27 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
28 Bogumiła Felczak 1963 Koziegłowy
29 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
30 MARIUSZ PIETROWSKI 1962 POZNAŃ
31 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
32 Piotr Godek 1964 Biskupice KB MANIAC Poznań
33 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners
34 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM
35 Eliza Kamyszek 1980 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
36 Andrzej Kluczyński 1990 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
37 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega
38 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska
39 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn
40 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ KTOSTAKI biegają
41 Robert Kaczmarek 1973 Kostrzyn Gdzie ta meta
42 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team
43 Ewa Bubacz 1973 Gniezno lub wybierz z listy
44 Łukasz Kosmaczewski 1991 Pobiedziska WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
45 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
46 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska 1969
47 Paweł Krawczyk 1978 Pobiedziska Huragan Pobiedziska
48 Hanna Kozłowska 1992 Trzcianka SP51
49 Krzysztof Walkowiak 1990 Charzewo Charzewo
50 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny
51 Hubert Wasiakowski 1979 POBIEDZISKA Kickboxing Pobiedziska
52 Natalia Piotrowska 1984 Kobylnica Bike & Run Friends
53 Tomasz Siodła 1971 Stęszewko Bike & Run Friends
54 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike & Run Friends
55 Agnieszka Bentkowska 1978 Pobiedziska Pobiedziska Tuning Team
56 Beata Łuczak 1981 Plewiska Koło Gospodyń Bojowych
57 Damian Żerko 1988 Gruszczyn Auto Warsztat Gruszczyn
58 Szymon Kotyla 1992 Biskupice Wielkopolskie PAKO Team
59 Małgorzata Kosmaczewska 1968 Pobiedziska DROGMEL
60 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska Rzeczne Ogry
61 Krystian Wampach 1977 Pobiedziska Rzeczne Ogry
62 Jacek Orłowski 1993 Pobiedziska Rzeczne Ogry