Lista startowa - II Bieg Zdążyć przed zmrokiem

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Kamila Adamska 1984 Kocanowo
2 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska
3 Agnieszka Bentkowska 1978 Pobiedziska Pobiedziska Tuning Team
4 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team
5 Anna Bubacz 1983 Gniezno
6 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno
7 Ewa Bubacz 1973 Gniezno lub wybierz z listy
8 Joanna Buniak 1976 Swarzedz
9 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska Rzeczne Ogry
10 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław
11 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn
12 Joanna Dąbrowska 1974 Łubowo
13 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
14 Bogumiła Felczak 1963 Koziegłowy
15 Piotr Godek 1964 Biskupice KB MANIAC Poznań
16 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
17 Justyna Jarmuda 1982 Poznań
18 Robert Kaczmarek 1973 Kostrzyn Gdzie ta meta
19 Eliza Kamyszek 1980 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
20 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
21 Andrzej Kluczyński 1990 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
22 Forest Kobielak 1979 Łubowo
23 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega
24 Małgorzata Kosmaczewska 1968 Pobiedziska DROGMEL
25 Łukasz Kosmaczewski 1991 Pobiedziska WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
26 Szymon Kotyla 1992 Biskupice Wielkopolskie PAKO Team
27 Hanna Kozłowska 1992 Trzcianka SP51
28 Paweł Krawczyk 1978 Pobiedziska Huragan Pobiedziska
29 Kacper Kretkowski 1984 POBIEDZISKA
30 Adam Kucharski 1965 Budzyń
31 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
32 Dawid Kujawa 1990 Pobiedziska
33 Przemysław Malicki 1975 Biskupice
34 Katarzyna Martyniuk 1984 Kobylnica
35 Jacek Orłowski 1993 Pobiedziska Rzeczne Ogry
36 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ KTOSTAKI biegają
37 Karol Pietrowski 1987 Poznań
38 MARIUSZ PIETROWSKI 1962 POZNAŃ
39 Natalia Piotrowska 1984 Kobylnica Bike & Run Friends
40 Dawid Płaczek 1976 Biskupice
41 Sylwia Ratajszczak 1982 Swarzędz
42 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny
43 Elwira Sady 1984 Pobiedziska
44 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike & Run Friends
45 Tomasz Siodła 1971 Stęszewko Bike & Run Friends
46 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM
47 Dorota Sobczak 1977 Gniezno
48 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners
49 Krzysztof Walkowiak 1990 Charzewo Charzewo
50 Krystian Wampach 1977 Pobiedziska Rzeczne Ogry
51 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska
52 Hubert Wasiakowski 1979 POBIEDZISKA Kickboxing Pobiedziska
53 Justyna Werner 1977 Wierzyce
54 Piotr Werner 1974 Wierzyce
55 Ewa Wiśniewska 1968 Mrocza
56 Alicja Witkowska 1998 Pobiedziska
57 Anna Witkowska 1992 Pobiedziska
58 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska 1969
59 Damian Żerko 1988 Gruszczyn Auto Warsztat Gruszczyn
60 Błażej Łaganowski 1990 Siekierki Wielkie
61 MAciej Łucyk 1983 poznań
62 Beata Łuczak 1981 Plewiska Koło Gospodyń Bojowych