Lista startowa - II Bieg Zdążyć przed zmrokiem

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Kucharski 1965 Budzyń
2 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
3 Agnieszka Bentkowska 1978 Pobiedziska Pobiedziska Tuning Team
4 Alicja Witkowska 1998 Pobiedziska
5 Andrzej Kluczyński 1990 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
6 Anna Bubacz 1983 Gniezno
7 Anna Witkowska 1992 Pobiedziska
8 Beata Łuczak 1981 Plewiska Koło Gospodyń Bojowych
9 Bogumiła Felczak 1963 Koziegłowy
10 Błażej Łaganowski 1990 Siekierki Wielkie
11 Damian Żerko 1988 Gruszczyn Auto Warsztat Gruszczyn
12 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska
13 Dawid Kujawa 1990 Pobiedziska
14 Dawid Płaczek 1976 Biskupice
15 Dorota Sobczak 1977 Gniezno
16 Eliza Kamyszek 1980 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
17 Elwira Sady 1984 Pobiedziska
18 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław
19 Ewa Wiśniewska 1968 Mrocza
20 Ewa Bubacz 1973 Gniezno lub wybierz z listy
21 Forest Kobielak 1979 Łubowo
22 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ KTOSTAKI biegają
23 Hanna Kozłowska 1992 Trzcianka SP51
24 Hubert Wasiakowski 1979 POBIEDZISKA Kickboxing Pobiedziska
25 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
26 Jacek Orłowski 1993 Pobiedziska Rzeczne Ogry
27 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska Rzeczne Ogry
28 Joanna Dąbrowska 1974 Łubowo
29 Joanna Buniak 1976 Swarzedz
30 Justyna Jarmuda 1982 Poznań
31 Justyna Werner 1977 Wierzyce
32 Kacper Kretkowski 1984 POBIEDZISKA
33 Kamila Adamska 1984 Kocanowo
34 Karol Pietrowski 1987 Poznań
35 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners
36 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
37 Katarzyna Martyniuk 1984 Kobylnica
38 Krystian Wampach 1977 Pobiedziska Rzeczne Ogry
39 Krzysztof Walkowiak 1990 Charzewo Charzewo
40 MAciej Łucyk 1983 poznań
41 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega
42 MARIUSZ PIETROWSKI 1962 POZNAŃ
43 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM
44 Małgorzata Kosmaczewska 1968 Pobiedziska DROGMEL
45 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike & Run Friends
46 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno
47 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team
48 Natalia Piotrowska 1984 Kobylnica Bike & Run Friends
49 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska
50 Paweł Krawczyk 1978 Pobiedziska Huragan Pobiedziska
51 Piotr Werner 1974 Wierzyce
52 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny
53 Piotr Godek 1964 Biskupice KB MANIAC Poznań
54 Przemysław Malicki 1975 Biskupice
55 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn
56 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
57 Robert Kaczmarek 1973 Kostrzyn Gdzie ta meta
58 Sylwia Ratajszczak 1982 Swarzędz
59 Szymon Kotyla 1992 Biskupice Wielkopolskie PAKO Team
60 Tomasz Siodła 1971 Stęszewko Bike & Run Friends
61 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska 1969
62 Łukasz Kosmaczewski 1991 Pobiedziska WSZYSTKOOBIEGANIU.PL