Lista startowa - II Bieg Zdążyć przed zmrokiem

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 MAciej Łucyk 1983 poznań
2 Forest Kobielak 1979 Łubowo
3 Dawid Kujawa 1990 Pobiedziska
4 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław
5 Przemysław Malicki 1975 Biskupice
6 Joanna Dąbrowska 1974 Łubowo
7 Dorota Sobczak 1977 Gniezno
8 Karol Pietrowski 1987 Poznań
9 Katarzyna Martyniuk 1984 Kobylnica
10 Justyna Jarmuda 1982 Poznań
11 Anna Bubacz 1983 Gniezno
12 Ewa Wiśniewska 1968 Mrocza
13 Błażej Łaganowski 1990 Siekierki Wielkie
14 Kamila Adamska 1984 Kocanowo
15 Justyna Werner 1977 Wierzyce
16 Sylwia Ratajszczak 1982 Swarzędz
17 Joanna Buniak 1976 Swarzedz
18 Adam Kucharski 1965 Budzyń
19 Piotr Werner 1974 Wierzyce
20 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
21 Bogumiła Felczak 1963 Koziegłowy
22 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
23 MARIUSZ PIETROWSKI 1962 POZNAŃ
24 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
25 Elwira Sady 1984 Pobiedziska
26 Alicja Witkowska 1998 Pobiedziska
27 Damian Bazułka 1988 Pobiedziska
28 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno
29 Kacper Kretkowski 1984 POBIEDZISKA
30 Dawid Płaczek 1976 Biskupice
31 Anna Witkowska 1992 Pobiedziska
32 Piotr Godek 1964 Biskupice KB MANIAC Poznań
33 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners
34 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM
35 Eliza Kamyszek 1980 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
36 Andrzej Kluczyński 1990 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
37 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega
38 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska
39 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn
40 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ KTOSTAKI biegają
41 Robert Kaczmarek 1973 Kostrzyn Gdzie ta meta
42 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team
43 Ewa Bubacz 1973 Gniezno lub wybierz z listy
44 Łukasz Kosmaczewski 1991 Pobiedziska WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
45 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
46 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska 1969
47 Paweł Krawczyk 1978 Pobiedziska Huragan Pobiedziska
48 Hanna Kozłowska 1992 Trzcianka SP51
49 Krzysztof Walkowiak 1990 Charzewo Charzewo
50 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny
51 Hubert Wasiakowski 1979 POBIEDZISKA Kickboxing Pobiedziska
52 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike & Run Friends
53 Natalia Piotrowska 1984 Kobylnica Bike & Run Friends
54 Tomasz Siodła 1971 Stęszewko Bike & Run Friends
55 Agnieszka Bentkowska 1978 Pobiedziska Pobiedziska Tuning Team
56 Beata Łuczak 1981 Plewiska Koło Gospodyń Bojowych
57 Damian Żerko 1988 Gruszczyn Auto Warsztat Gruszczyn
58 Szymon Kotyla 1992 Biskupice Wielkopolskie PAKO Team
59 Małgorzata Kosmaczewska 1968 Pobiedziska DROGMEL
60 Krystian Wampach 1977 Pobiedziska Rzeczne Ogry
61 Jacek Orłowski 1993 Pobiedziska Rzeczne Ogry
62 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska Rzeczne Ogry