Lista startowa - IV PIĄTKA ŚW. WAWRZYŃCA - lista zawodników

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 Daria Babikova 2006 Kożuchów Biegam i Latam 5km
2 Justyna Baraniecka 1981 Głogów Wafle 10km
3 Daniel Baszko 1980 Kożuchów Biegam i Latam 5km
4 Karolina Bugaj 2004 Modrzyca Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km
5 Jakub Buganik 1995 Otyń KBWIKON NOWA SÓL 5km
6 Łukasz Dybała 1988 Długie 10km
7 Rafał Fijoł 1975 Nowa Sól biegam bo lubię 5km
8 Maciej Gryczyński 1974 Nowe Miasteczko NadAktywni Nowe Miasteczko 10km
9 Wanda Gwiazda 1955 Szprotawa Szprotawo Biegaj 5km
10 Joanna Hilszczańska 1981 Bytom odrzański Piechur 2,5km
11 Kamil Jastrzębski 1978 Nowe Miasteczko NadAktywni Nowe Miasteczko 10km
12 Łukasz Kierul 1986 Nowa Sól Masa Team / Projekt Sport Team 10km
13 Marek Kochanowicz 1972 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól 5km
14 Michał Krzyżak 1982 Kożuchów FORREST TEAM 10km
15 Ewelina MICHNOWICZ 1992 Krosno Odrzańskie 10km
16 Jakub Mikołajczak 1977 Nowa Sól Ovopol Team 5km
17 Natalia Moskwa 1997 Borów Wielki 5km
18 Jarosław Moskwa 1999 Nowe Miasteczko 5km
19 Pawel Mus 1988 Lubieszów MasaTeam 10km
20 Ela Nowakowska 1980 Nowa Sól 5km
21 Paweł Pieta 1989 NOWE MIASTECZKO NadAktywni Nowe Miasteczko 5km
22 Jola Ratajczak 1951 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól 5km
23 Wojciech Rynkiewicz 1986 Nowa Sól 10km
24 KRZYSZTOF SAWICKI 1975 KOŻUCHÓW KRZYSIEK BIEGA 10km
25 Edyta Sciepura 1983 Nowa Sól Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km
26 Natalia Siwka 1995 Kożuchów FORREST TEAM 10km
27 Roman Ślęczka 1981 Nowe Miasteczko '' NadAktywni'' Nowe Miasteczko 5km
28 Remigiusz Sobkowiak 1977 Mozów 10km
29 Dariusz Socha 1972 Glogiw KGHM ZG RUN 10km
30 Aleksandra Stasińska 2005 Otyń Hodowla Owczarków Niemieckich OLIMPUS Piechur 2,5km
31 Grzegorz Suchocki 1966 Nowe Miasteczko '' NadAktywni'' Nowe Miasteczko 10km
32 Łukasz Suchocki 2003 Nowe Miasteczko '' NadAktywni'' Nowe Miasteczko 5km
33 Jarosław Szpak 1967 Bytom Odrz. YNWA 10km
34 Dorota Sławek 1975 Siecieborzyce 5km
35 Arletta Urbanowska 1969 Otyń Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km
36 Leslaw Urbanowski 1960 Otyń Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km
37 Dariusz Warchoł 1982 Głogów KGHM ZG RUN ŚlęzakTeam 5km
38 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT 5km
39 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców 10km
40 Hanna Zakrzewska 2006 Otyń Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km
41 Agnieszka Zakrzewska 2005 Otyń Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km
42 Małgorzata Zakrzewska 1971 Nowa Sól Piechur 2,5km
43 Adam Zakrzewski 1970 Nowa Sól Piechur 2,5km
44 Bogdan Zapała 1970 Sulechów Oki bodek team Sulechow 10km
45 Karolina Złotkowska 1988 Rudno Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km
46 Karol Złotkowski 1983 Rudno Sekcja Psów Pracujących i Ochrony Zwierząt Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej 3006 Nowa Sól Piechur 2,5km