Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłatasortuj malejąco
1 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
2 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg
3 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
4 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
5 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
6 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
7 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
8 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
9 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
10 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
11 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
12 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
13 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
14 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
15 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
16 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
17 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
18 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
19 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
20 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
21 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
22 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
23 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
24 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
25 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW
26 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
27 Robert Łuczak 1967 Buk bieg
28 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
29 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
30 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
31 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
32 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
33 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
34 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
35 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
36 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
37 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
38 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
39 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
40 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
41 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
42 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
43 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
44 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
45 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
46 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
47 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
48 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
49 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
50 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
51 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
52 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
53 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
54 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
55 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
56 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
57 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
58 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
59 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
60 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
61 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
62 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
63 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
64 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
65 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
66 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
67 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
68 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg
69 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
70 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
71 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
72 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
73 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
74 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
75 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
76 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
77 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
78 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
79 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
80 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
81 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
82 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
83 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
84 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
85 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
86 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
87 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
88 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
89 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
90 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
91 Ewa Król 1988 Poznań bieg
92 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
93 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
94 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
95 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
96 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
97 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
98 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
99 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
100 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
101 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
102 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
103 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
104 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
105 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
106 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
107 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
108 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
109 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
110 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
111 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
112 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
113 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
114 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
115 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
116 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
117 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
118 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
119 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
120 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
121 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
122 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
123 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
124 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
125 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
126 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg
127 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
128 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
129 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
130 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
131 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
132 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg