Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco Opłata
1 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
2 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
3 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
4 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
5 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
6 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
7 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
8 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
9 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
10 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
11 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
12 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
13 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
14 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
15 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
16 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
17 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
18 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
19 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
20 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
21 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
22 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
23 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
24 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
25 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg
26 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
27 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
28 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
29 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
30 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
31 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
32 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
33 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
34 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
35 Ewa Król 1988 Poznań bieg
36 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
37 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
38 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
39 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
40 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
41 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
42 Robert Łuczak 1967 Buk bieg
43 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
44 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
45 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
46 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg
47 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
48 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
49 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
50 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
51 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
52 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
53 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
54 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
55 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
56 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
57 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
58 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
59 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
60 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
61 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
62 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
63 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
64 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg
65 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
66 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
67 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
68 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
69 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
70 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
71 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
72 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
73 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
74 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
75 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
76 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
77 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
78 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
79 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
80 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
81 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
82 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg
83 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
84 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
85 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
86 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
87 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
88 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
89 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
90 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
91 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
92 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
93 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
94 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
95 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
96 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
97 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
98 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
99 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
100 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
101 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
102 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
103 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
104 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
105 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
106 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
107 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
108 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
109 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
110 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
111 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
112 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
113 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
114 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
115 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
116 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
117 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
118 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
119 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
120 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
121 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
122 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
123 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
124 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
125 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
126 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
127 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW
128 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
129 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
130 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
131 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
132 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW