Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Robert Łuczak 1967 Buk bieg
2 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
3 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
4 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
5 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
6 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
7 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
8 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
9 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
10 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
11 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
12 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
13 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
14 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg
15 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
16 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
17 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
18 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
19 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
20 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
21 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
22 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
23 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
24 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
25 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
26 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
27 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
28 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
29 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
30 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
31 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
32 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW
33 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
34 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
35 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
36 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
37 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
38 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
39 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
40 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
41 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
42 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
43 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
44 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
45 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
46 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
47 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
48 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
49 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
50 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
51 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
52 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
53 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
54 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
55 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
56 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
57 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
58 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
59 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
60 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
61 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
62 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
63 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
64 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
65 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
66 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
67 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
68 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
69 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
70 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
71 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
72 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
73 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
74 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
75 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
76 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
77 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
78 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
79 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
80 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
81 Ewa Król 1988 Poznań bieg
82 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
83 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
84 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
85 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
86 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
87 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
88 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
89 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
90 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
91 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
92 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg
93 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
94 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
95 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
96 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
97 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
98 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
99 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
100 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
101 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
102 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
103 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
104 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
105 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
106 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
107 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
108 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
109 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
110 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg
111 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
112 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
113 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
114 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
115 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
116 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
117 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
118 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
119 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
120 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
121 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
122 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg
123 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
124 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
125 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
126 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
127 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
128 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
129 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
130 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
131 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
132 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW