Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
2 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
3 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
4 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
5 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
6 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
7 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
8 Robert Łuczak 1967 Buk bieg
9 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
10 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
11 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
12 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
13 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
14 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
15 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
16 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
17 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
18 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
19 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
20 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
21 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
22 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
23 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
24 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
25 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
26 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
27 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
28 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
29 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
30 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
31 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
32 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
33 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg
34 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
35 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
36 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
37 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
38 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
39 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
40 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
41 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
42 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
43 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
44 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
45 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
46 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
47 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
48 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
49 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
50 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
51 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
52 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
53 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
54 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
55 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
56 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
57 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
58 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
59 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
60 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
61 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
62 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
63 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
64 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
65 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
66 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
67 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
68 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
69 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
70 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
71 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
72 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
73 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
74 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
75 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg
76 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
77 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
78 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
79 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
80 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
81 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
82 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
83 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
84 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
85 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
86 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
87 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
88 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
89 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
90 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
91 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
92 Ewa Król 1988 Poznań bieg
93 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
94 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
95 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
96 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
97 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
98 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
99 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
100 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
101 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
102 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
103 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
104 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
105 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
106 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
107 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
108 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
109 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
110 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
111 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
112 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
113 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
114 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
115 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
116 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg
117 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
118 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
119 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
120 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg
121 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
122 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
123 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
124 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
125 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
126 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
127 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
128 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
129 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
130 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
131 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
132 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW