Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
2 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg
3 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
4 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
5 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
6 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
7 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
8 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW
9 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
10 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
11 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
12 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
13 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
14 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
15 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
16 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
17 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
18 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
19 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
20 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
21 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
22 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
23 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
24 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
25 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
26 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
27 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
28 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
29 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
30 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
31 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
32 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
33 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
34 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
35 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
36 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
37 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
38 Ewa Król 1988 Poznań bieg
39 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
40 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
41 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
42 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
43 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
44 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
45 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
46 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
47 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
48 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
49 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
50 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
51 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
52 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
53 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
54 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
55 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg
56 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
57 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
58 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
59 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
60 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
61 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
62 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
63 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
64 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
65 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
66 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
67 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
68 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
69 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
70 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
71 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
72 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
73 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
74 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
75 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
76 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
77 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
78 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
79 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
80 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
81 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
82 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
83 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
84 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
85 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
86 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
87 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
88 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
89 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
90 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
91 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
92 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
93 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
94 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
95 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
96 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
97 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
98 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
99 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
100 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
101 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
102 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
103 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
104 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
105 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
106 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
107 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
108 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
109 Robert Łuczak 1967 Buk bieg
110 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
111 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
112 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
113 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
114 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
115 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
116 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
117 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg
118 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
119 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
120 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
121 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
122 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
123 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
124 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
125 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
126 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
127 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
128 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
129 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
130 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
131 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
132 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg