Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
2 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
3 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
4 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
5 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
6 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
7 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
8 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
9 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
10 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
11 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
12 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
13 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
14 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
15 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
16 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
17 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
18 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
19 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
20 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
21 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
22 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
23 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
24 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
25 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
26 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
27 Robert Łuczak 1967 Buk bieg
28 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
29 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
30 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
31 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
32 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
33 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
34 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW
35 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
36 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
37 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
38 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
39 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
40 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
41 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
42 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
43 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
44 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
45 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
46 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
47 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
48 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
49 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
50 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
51 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
52 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
53 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
54 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
55 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
56 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
57 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
58 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
59 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
60 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
61 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
62 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
63 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
64 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
65 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
66 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
67 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
68 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
69 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
70 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
71 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
72 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
73 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
74 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
75 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
76 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
77 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
78 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
79 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
80 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
81 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
82 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
83 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
84 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
85 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
86 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
87 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
88 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
89 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
90 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
91 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
92 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
93 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg
94 Ewa Król 1988 Poznań bieg
95 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
96 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
97 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
98 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
99 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg
100 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
101 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
102 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
103 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
104 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
105 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
106 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
107 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg
108 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
109 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
110 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
111 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
112 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
113 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
114 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
115 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
116 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
117 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
118 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
119 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
120 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
121 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
122 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
123 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
124 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
125 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
126 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
127 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
128 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
129 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
130 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
131 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
132 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg