Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja Opłata
1 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
2 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
3 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
4 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
5 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
6 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
7 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
8 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
9 Ewa Król 1988 Poznań bieg
10 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
11 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
12 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
13 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
14 Robert Łuczak 1967 Buk bieg
15 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
16 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
17 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
18 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
19 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
20 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg
21 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
22 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
23 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
24 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
25 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
26 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
27 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
28 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
29 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
30 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
31 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
32 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
33 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
34 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
35 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
36 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
37 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
38 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
39 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
40 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
41 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
42 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
43 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
44 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
45 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg
46 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
47 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
48 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
49 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
50 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
51 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
52 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
53 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
54 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
55 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
56 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
57 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
58 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
59 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
60 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
61 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
62 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
63 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
64 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
65 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
66 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
67 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
68 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
69 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
70 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
71 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
72 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
73 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
74 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
75 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
76 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
77 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
78 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
79 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
80 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
81 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
82 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
83 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
84 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
85 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
86 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
87 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
88 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
89 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
90 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
91 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
92 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
93 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
94 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
95 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
96 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
97 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
98 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
99 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
100 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
101 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
102 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
103 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
104 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
105 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
106 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
107 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
108 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
109 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
110 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
111 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
112 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
113 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg
114 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
115 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
116 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
117 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
118 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
119 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
120 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
121 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
122 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
123 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
124 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW
125 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
126 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
127 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
128 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
129 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
130 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
131 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
132 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg