Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Victoria Andrzejewska 2014 Dopiewo Kijanki Team Nordic Walking & Run
2 Kinga Borowczyk 2013 Opalenica
3 Gabriel Borucki 2015 Podrzewie
4 Wojciech Borucki 2011 Podrzewie
5 Marta Błaszczyk 2017 Poznań KB Maniac Junior
6 Olga Cichowlas 2013 Opalenica SP Opalenica
7 Lena Cyprian 2012 Opalenica SP Opalenica
8 ALEKSANDER DEMBNY 2010 POZNAŃ AZS Poznań
9 Zuzanna Godek 2013 Opalenica SP Opalenica
10 Filip Haremza 2017 Jeziorki #BIEGACZE
11 Adrian Haremza 2013 Jeziorki #BIEGACZE
12 Zofia Jakubowska 2018 Opalenica SP Opalenica
13 Stanisław Jakubowski 2013 Opalenica SP Opalenica
14 Franciszek Jakubowski 2016 Opalenica SP Opalenica
15 Pola Jaroniec 2015 Zakrzewo Bubu Team
16 Michalina Jaroniec 2010 Zakrzewo Bubu Team
17 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
18 Julia Kleszcz 2008 Opalenica SP Opalenica
19 Karolina Kluczyńska 2006 Opalenica
20 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań UKS Diament Godów
21 Justyna Kozłowska 2005 Poznań UKS Diament Godów
22 Natan Kozłowski 2018 Poznań
23 Nina Krajewska 2012 Kopanki SP Opalenica
24 Hubert Krajewski 2009 Kopanki SP Opalenica
25 Maciej Krasiński 2009 Plewiska
26 Grzegorz Kroma 2009 Opalenica SP Opalenica
27 Adrian Kubiak 2012 Opalenica SP Opalenica
28 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica SP Opalenica
29 Iwo Kupczyński 2016 Opalenica
30 Weronika Kurek 2012 Porażyn SP Porażyn
31 Nikodem Loliga 2010 Opalenica SP Opalenica
32 Olivier Loliga 2013 Opalenica SP Opalenica
33 Gabrysia Mendyk 2013 Wielka Wies
34 Mikołaj Mendyk 2017 Wielka Wies
35 Julia Michalak 2009 Otusz
36 Rozalia Nagucka 2012 Opalenica SP Opalenica
37 Marcel Nowak 2011 Wygoda
38 Weronika Nowak 2014 wygoda
39 Wiktoria Nowak 2014 Wygoda
40 Oliwia Okoniewska 2014 Opalenica SP Opalenica
41 Adrian Okoniewski 2010 Opalenica SP Opalenica
42 Lena Pajchrowska 2009 Opalenica SP Opalenica
43 Jakub Pąpka 2009 Wojnowice
44 Marcin PĄPKA 2010 Wojnowice
45 Ignacy Piesik 2010 Opalenica
46 Kalina Piesik 2014 Opalenica
47 Julia Pigla 2011 Wojnowice
48 Małgorzata Pigla 2014 Wojnowice
49 Helena Popowicz 2019 Dobieżyn Popki Team
50 Hubert Ratajczak 2011 Opalenica SP Opalenica
51 Stanisław Ratajczak 2013 Opalenica SP Opalenica
52 Urszula Samól 2017 Wielka Wieś
53 Lilianna Skorlinska 2014 Wojnowice
54 Fabian Skorlinski 2016 Wojnowice
55 Ksawery Stachowiak 2011 Buk
56 Stasiu Stachowiak 2013 Paproć NAP
57 Ala Stachowiak 2016 Paproć
58 Igor Targosz 2008 Opalenica SP Opalenica
59 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
60 Wojciech Tuszyński 2019 Poznań
61 Piotr Wrona 2012 Opalenica SP Opalenica
62 Adam Wrona 2014 Opalenica SP Opalenica
63 Oskar Zienkiewicz 2012 Buk
64 Wiktor Zienkiewicz 2014 Buk
65 Joanna Zimna 2012 Opalenica SP Opalenica
66 Lena Ławniczak 2010 Opalenica SP Opalenica
67 Rafał Ławniczak 2013 Opalenica SP Opalenica
68 Julia Ławniczak 2016 Opalenica SP Opalenica
69 Aleksandra Łodyga 2019 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team