Lista startowa - VIII Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
2 Jacek Arent 1977 Rakoniewice bieg
3 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
4 Anna Bednarek 1978 Buk bieg
5 Agnieszka Bembenista 1979 Buk bieg
6 Aleksandra Bendowska 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
7 Marek Bendowski 1962 Grodzisk Wlkp marsz NW
8 Kinga Bodzioch 1996 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
9 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA bieg
10 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
11 Juia Borowczyk 2005 Opalenica bieg
12 Paulina Chmiel 1992 Poznań Krabąszcze bieg
13 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Staś Biega bieg
14 Remigiusz Cypel 1983 Przeźmierowo Opalenicki Klub Biegacza bieg
15 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
16 Anna Czechowicz 1968 Poznań marsz NW
17 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg
18 Krzysztof Drzymała 1960 Buk marsz NW
19 Roman Drzymała 1976 Kamieniec bieg
20 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
21 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg
22 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie marsz NW
23 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #ZaLinia bieg
24 Rafał Frański 1972 Luboń bieg
25 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Winna bieg
26 Ania Gawęcka 1985 Poznań bieg
27 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg
28 Bozyslaw Gladyszak 1967 Poznan bieg
29 Anita Godłoza 1994 Mińsk Mazowiecki bieg
30 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU marsz NW
31 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
32 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl marsz NW
33 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl - marsz NW
34 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
35 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
36 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg
37 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
38 Renata Jędrzejczak 1982 Rakoniewice bieg
39 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie bieg
40 Justyna Józefczyk 1980 Poznan bieg
41 Sandra Juśkiewicz 1991 Sękowo bieg
42 Jan Kacprzak 1995 Poznań Krabąszcze bieg
43 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
44 BARTOSZ KAŃDUŁA 1983 SZEWCE bieg
45 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka bieg
46 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg
47 ROMAN Klimczyk 1973 OPALENICA NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg
48 Anna Kowalińska 1984 Szkaradowo bieg
49 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW
50 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg
51 Jolanta Krajewska 1982 Kopanki bieg
52 Ewa Król 1988 Poznań bieg
53 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
54 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
55 Ania Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg
56 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg
57 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
58 Hubert Kukawa 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
59 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani bieg
60 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
61 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
62 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan bieg
63 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko bieg
64 Artur Matuszak 1989 Opalenica bieg
65 maria małoszczyk 1935 poznan marsz NW
66 Monika Mendyk 1983 Wielka Wieś bieg
67 Monika Michalak 1983 Otusz 48 marsz NW
68 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl bieg
69 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak bieg
70 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała bieg
71 Jakub Nolka 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg
72 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo bieg
73 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo bieg
74 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
75 DARIUSZ NOWAK 1968 OTUSZ bieg
76 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team bieg
77 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
78 Agnieszka Otto 1975 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
79 Anna Paluszak 1993 Buk Team Napierała bieg
80 Violeta Papierz 1966 Wielichowo bieg
81 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice bieg
82 Michał Pawełczak 1981 Sady bieg
83 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU marsz NW
84 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
85 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
86 Natalia Piela 1980 Poznań marsz NW
87 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
88 Adam Plewa 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
89 Natalia Plewa 1994 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
90 Katarzyna Popowicz 1995 Dobieżyn Popki Team bieg
91 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
92 Dariusz Przewoźny 1984 Buk bieg
93 Paulina Przywitowska 1998 Poznań bieg
94 Łukasz Przywitowski 1995 Poznań bieg
95 Anita Rajkowska 1964 BUK marsz NW
96 Joanna Robak 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach bieg
97 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg
98 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
99 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg
100 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
101 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW
102 Hanna Skompska 1975 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
103 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
104 Karol Ślotała 1996 Buk bieg
105 Tomek Stachowiak 1992 Paproć Pxcw bieg
106 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie marsz NW
107 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
108 Dariusz Stempowski 1982 Poznań bieg
109 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
110 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
111 Beata Stryjska 1968 Daszewice marsz NW
112 Magdalena Suchorska 1986 Sady bieg
113 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
114 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
115 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś bieg
116 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
117 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
118 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań marsz NW
119 Łukasz Wawrzyniak 1988 DOPIEWO Drużyna W! bieg
120 Hieronim Winiarski 1974 Janków Zaleśny Nordic Walking Krotoszyn marsz NW
121 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
122 Daniel Wojtalak 1990 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
123 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg
124 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
125 jolanta woroch 1966 dopiewo kghm metraco rudna marsz NW
126 Przemysław Woźny 1990 Michorzewko Bukowski Klub Biegacza bieg
127 Marek Wykner 1990 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
128 Kamil Wykner 1999 Buk SOŁECTWO OTUSZ bieg
129 Artur Zeuschner 1993 Nowy Tomyśl bieg
130 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
131 Magdalena Łodyga 1989 GRODZISK WIELKOPOLSKI Łodyga Athletic Team bieg
132 Robert Łuczak 1967 Buk bieg