Lista startowa - GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Edycja Opłata Start
1 Adam Bajek 1987 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
2 Łukasz Bajek 1981 Świnoujście 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
3 Łukasz Bajek 1981 Świnoujście 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
4 Piotr Będkowski 1990 Szczecin Swim2tri 1500m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
5 Małgorzata Bołtuć 1983 Wrocław 1500m, 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
6 Mateusz Bramowski 1986 Szczecin 3000m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
7 Oliwia Brasel 2007 Szczecin Trigym Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
8 Adam Brudnik 1963 Świnoujście 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
9 Grzegorz Ćwikła 1974 Gorzow TKKF Koszalin Masters 1500m, 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
10 Anna Duda 1975 Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1500m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
11 Jacek Dybioch 1971 Wołczkowo Swim2tri 1500m, 3000m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
12 Łukasz Gąsior 1986 Kołobrzeg 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
13 Kamila Gębka 1988 Szczecin SMT Szczecin 1500m, 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
14 Michał Grabowski 1985 Poznań niezrzeszony - Poznań 3000m
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
15 Wojciech Gregula 1986 Chojna MOYA RACING TEAM 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
16 Tomasz Grzelczak 1985 Środa wielkopolska amator - niezrzeszony 1500m
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
17 Andrzej Jabłonowski 1971 Szczecin 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
18 Jakub Jankowski 1968 Kołobrzeg 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
19 Łukasz Jędrzejewski 1978 Barlinek 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
20 Krzysztof Kęsik 1979 Dolice 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
21 Piotr Kosiłko 2007 Szczecin Trigym Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
22 Anna Kotecka 1965 Poznań KS Warta Poznań 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
23 Marcin Kruk 1982 Koszalin TKKF masters Koszalin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
24 Wojciech Kruk 1982 Gryfino - Czepino 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
25 Jacek Krzciuk 1964 Dębno 3000m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
26 Slawa Kubicka 1973 Witnica Witnica 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
27 Marian Lasowy 1955 Gorzów Wielkopolski TKKF Koszalin 1500m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
28 Tomasz Lutkowski 1975 Poznań Rokietnica 3000m
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
29 Artur Mamrot 1972 Koszalin TKKF Koszalin Masters 1500m
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
30 Piotr Mania 1955 Szczecin amator - niezrzeszony 3000m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
31 Grzegorz Małecki 1985 Siadło Dolne CS IRON MAN 1500m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
32 AGATA MEGGER 1974 Siemianice 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
33 Michał Mieczkowski 1959 Kołobrzeg 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
34 Lidia MIKOŁAJCZYK 1987 Koszalin TKKF Koszalin Masters 1500m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
35 Zuza Modzelewska 1991 Szczecin Trigym Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
36 Zuza Modzelewska 1991 Szczecin Trigym Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
37 Gracjan Pawlak 1977 Szczecin Swim2tri 1500m
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
38 Katarzyna Przybysz 1983 Szczecin Swim2tri 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
39 Małgorzata Putowska 1962 Mosina KS Warta Poznań 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
40 Mateusz Rozmiarek 2006 Gorzów WIelkopolski MKP Słowianka 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
41 Bartosz Smed 1986 Szczecin KS IRONMAN SZCZECIN 1500m, 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
42 Michał Soroka 1976 Szczecin Swim 2 Tri 1500m, 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
43 Rafał Sosnowski 1997 Chorzów 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
44 Joanna Szefler 1977 Szczecin Swim 2 Tri 3000m
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
45 Paweł Szkaplewicz 1974 Szczecin PTMA Szczecin go2tri 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
46 Paweł Szymczyk 1975 Myślibórz Myślibórz 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
47 Agnieszka Taratajcio 1982 Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
48 Szymon Waligórski 1964 Bezrzecze Swim2tri 1500m
  • 11 czerwiec 2022 SZCZECIN J. Głębokie polana Ogniskowa
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
49 Piotr Wierzba 1982 Siadło Dolne Swim 2 Tri 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
50 Adam Wilmowicz 1979 Stargard MKS Neptun Stargard 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
51 Joanna Wincza 1982 Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
52 Krzysztof Witkowski 1991 Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
53 Robert Woźnicki 1972 Szczecin MKP Szczecin 1500m
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 10 lipiec 2022 BARLINEK J. Barlineckie
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
54 Maciej Żelazny 1991 Szczecin Trigym Szczecin 1500m
  • 26 czerwiec 2022 IŃSKO , J. Ińsko
  • 7 sierpień 2022 LIPIANY J. Wądół
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
55 Dominika Zielińska 1980 Szczecin SMT Szczecin 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
56 Kamil Zieliński 1983 Szczecin SMT Szczecin 3000m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Tri ( w piance)
57 Szymon Zieliński 2007 Szczecin SMT Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
58 Dawid Zieliński 2007 Szczecin SMT Szczecin 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)
59 Rafał Żurawski 1983 Szczecin Swim2tri 1500m
  • 4 wrzesień 2022 MORYŃ J. Morzycko
Open Water (bez pianki)