Lista startowa - Bieg Niepodległości w Policach- Dębowa Dycha

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Rodzaj pakietu Opłata
1 Daniel Adamowicz 1984 Szczecin KB Pionier Szczecin Bieg 10km Podstawowy
2 Aneta Adamska - Wołoszyn 1977 Gorzów Wlpk. Bieg 5km Podstawowy + buffka
3 Damian Andruszkiewicz 2002 Stargard WMLKS POMORZE STARGARD Bieg 10km Podstawowy
4 Adrian Andruszkiewicz 2002 Stragard WMLKS POMORZE STARGARD Bieg 5km Podstawowy
5 Sylwia Andrzejewska 1989 Szczecin Marsz 8km NW Podstawowy
6 Mateusz Apiecionek 1991 Police UKL ÓSEMKA POLICE Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
7 Grzegorz Arlukiewicz 1989 Police Tip Bieg 10km Podstawowy + buffka
8 Jarek B 1970 Police MKJ Police Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
9 Honorata Bachmatiuk 1978 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
10 Paweł Bartnik 1959 Szczecin RAZ Bieg 10km Podstawowy + koszulka
11 Adam Bartosiewicz 1977 Gryfino Bieg 10km Podstawowy + buffka
12 Monika Bartosik 1993 Police Bieg 10km Podstawowy + koszulka
13 DOROTA BARYŁA 1968 Wolin Marsz 8km NW Podstawowy
14 Tomasz Belt 1979 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
15 Jan Berenda 1984 Szczecin Bieg 5km Podstawowy
16 Mariusz Blok 1980 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
17 Łukasz Bober 1980 Szczecin nie zrzeszony Bieg 5km Podstawowy + koszulka + buffka
18 Paweł Bochenek 1987 Bezrzecze Bieg 10km Podstawowy
19 Arkadiusz Bochenek 1985 Worms Bieg 10km Podstawowy + koszulka
20 Mirosław Bochenek 1955 Police Marsz 8km NW Podstawowy + koszulka
21 Zbigniew Bodnar 1948 Szczecin Bieg Korczaka Bieg 5km Podstawowy
22 Ewa Bogacka-Szczepańska 1973 Szczecin Bieg 5km Podstawowy + buffka
23 Jan Bogacki 2005 Szczecin Bieg 5km Podstawowy + buffka
24 Krzysztof Borger 1978 POLICE UKL ÓSEMKA POLICE Bieg 10km Podstawowy + koszulka
25 Karolina Borkowska 1988 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
26 Marek Borkowski 1978 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
27 Jadwiga Bosacka 1994 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
28 Jowita Brenda 1986 Szczecin Bieg 5km Podstawowy
29 Grzegorz Brenda 1993 Szczecin Bieg 5km Podstawowy
30 Gracjan Broda 1983 Police Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
31 Dagmara Broda 1986 Police Boli Boli Marsz 8km NW Podstawowy
32 Aleksander Broda 2005 Police Boli Boli Marsz 8km NW Podstawowy
33 Miłosz Brożyna 1993 Bezrzecze On Running Poland Bieg 5km Podstawowy
34 Mirela Brzozowska 1992 Police Bieg 10km Podstawowy
35 Anita Bujnowska 1990 Police Bieg 5km Podstawowy
36 Andrzej Burek 1952 Szczecin 100 Marathon Club Polska Bieg 10km Podstawowy
37 Robert Bury 1971 Szczecin Bieg 5km Podstawowy + koszulka + buffka
38 Ireneusz Burzych 1953 Police Leń Police Marsz 8km NW Podstawowy + koszulka + buffka
39 Przemysław Burzych 1980 Police Aktywne Police Bieg 5km Podstawowy + koszulka + buffka
40 Weronika Bysiak 1998 Szczecin Kb Kamień Pomorski Bieg 10km Podstawowy + koszulka
41 Marcin Bziukiewicz 1982 Police Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
42 Kamila Błażejewska-Jannasz 1983 Police Bieg 10km Podstawowy
43 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszcza Team Bieg 10km Podstawowy
44 Anna Błoniarz 1975 Szczecin Puszcza Team Bieg 10km Podstawowy
45 Marcelina Ceberek-Płotczyk 1955 Szczecin Marsz 8km NW Podstawowy + koszulka
46 Anna Ceniuch 2005 Przęsocin Bieg 10km Podstawowy
47 Sylwester Ceniuch 1969 Szczecin CESAR CARS Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
48 Wojciech Ceniuch 1999 Przęsocin Cartusia Kartuzy Bieg 10km Podstawowy
49 Marcin Charęza 1980 Szczecin Zawadzkiego Szczecin Bieg 10km Podstawowy
50 Paweł Chojnacki 1971 Mierzyn Ekspedycja Nordic Team Szczecin Marsz 8km NW Podstawowy
51 Bartosz Chowanski 1979 Lipiany Biuro Tłumaczeń CJS Bieg 10km Podstawowy
52 Radosław Chrzempka 1980 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
53 Danuta Chylewska - Kęsy 1959 Police My z podwórka Marsz 8km NW Podstawowy + koszulka + buffka
54 Matylda Ciachla 1985 police Bieg 10km Podstawowy + koszulka
55 Paulina Cieluch 1990 Police Bieg 5km Podstawowy
56 Marcin Ciepłucha 1976 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
57 Małgorzata Ciołek 1985 Police Bieg 5km Podstawowy
58 Klaudia Czajczyńska 1996 SZCZECIN Biegający.dietetyk Bieg 10km Podstawowy
59 Dariusz Czerwiński 1969 Police Lovelasy Bieg 10km Podstawowy
60 Róża Dąbrowska 1978 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
61 Natalia Dąbrowska 1980 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
62 Kamil Dąbrowski 1981 Police Góral Police Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
63 Grzegorz Dąbrowski 1974 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
64 Kacper Daniel 2000 Sadlinki TRAKTOR TEAM Gmina Kwidzyn Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
65 Iwona Dębicka 1975 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
66 Jakub Dębicki 2000 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
67 Mariola DEJNAK 1959 GRYFICE Gryficka Siła Biegowa Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
68 Krzysztof Denisiuk 1957 Szczecin amator - niezrzeszony Bieg 10km Podstawowy
69 Wiktor Dorębski 1995 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
70 Radek Drozd 1979 Szczecin Swim2tri Bieg 10km Podstawowy + koszulka
71 Paweł Dryszel 1983 Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Podstawowy
72 Piotr Duda 1982 Szczecin 12 BZ Bieg 10km Podstawowy + koszulka
73 Monika Dudenko 1980 Szczecin Bieg 5km Podstawowy
74 Jerzy Dudenko 1978 Szczecin Bieg 10km Podstawowy
75 Maja Dudzińska 1975 Dobra Bieg 10km Podstawowy
76 Jacek Dybioch 1971 Szczecin Swim2tri Bieg 5km Podstawowy + buffka
77 Edyta Dydek 1996 Szczecin SKB Dzik Bieg 10km Podstawowy
78 Dorota Dydek 1968 SZCZECIN SKB Dzik Bieg 10km Podstawowy
79 Mariusz Dzbanuszek 1984 Szczecin SKB SPARTAKUS Bieg 5km Podstawowy
80 Artur Echaust 1982 Police Boli Boli Bieg 10km Podstawowy + koszulka
81 Katarzyna Fedorowicz 1974 Police Bieg 5km Podstawowy
82 Karolina FUTYMA 1988 TRZESZCZYN Marsz 8km NW Podstawowy
83 Marek Gągol 1987 Police Bieg 10km Podstawowy
84 Milena Gajda-Lipińska 1982 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
85 Piotr Galor 1991 Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
86 Tomasz Garbaciak 1988 Police 72-010 Bieg 10km Podstawowy
87 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Podstawowy + koszulka
88 Norbert Giecewicz 1990 Szczecin Swim2ti Bieg 5km Podstawowy
89 Agnieszka Gierasimowicz 1984 Dobra Marsz 8km NW Podstawowy
90 Bartłomiej Gierczak 1992 Szczecin Bieg 5km Podstawowy
91 Łukasz Gorgol 1986 Police biegam bo biegam Bieg 5km Podstawowy
92 Agnieszka Górska 1976 Szczecin Marsz 8km NW Podstawowy
93 Ewa Goźlińska 1989 SZCZECIN Bieg 5km Podstawowy
94 Anita Grajewska 1989 Police #Zabiegane_po_uszy:) Marsz 8km NW Podstawowy + koszulka
95 Leszek Grygielewicz 1963 Bezrzecze RAZ Szczecin Bieg 10km Podstawowy + koszulka
96 Jan Grygorcewicz 1978 Police UKL ÓSEMKA POLICE Bieg 10km Podstawowy + koszulka + buffka
97 Robert Grzybowski 1976 Police Bieg 10km Podstawowy
98 Aleksander Gładzik 1984 Szczecin Kompas Team Marsz 8km NW Podstawowy
99 Anna Gładzik 1982 Szczecin Kompas Team Marsz 8km NW Podstawowy
100 Alicja Hasa 1992 Police Marsz 8km NW Podstawowy + koszulka