Lista startowa - MTB Wiórek 2021 - trasa MINI KIDS i MAŁA KIDS

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Cieślik 2012 Poznań
2 Agata Łodyga 2013 Poznań
3 Agata Kowalczyk 2013 Poznań
4 Alan Janas 2016 Poznań
5 Alan Kulisiewicz 2011 Czapury
6 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
7 Aleksander Nowaczyk 2015 Poznań
8 Aleksandra Ł3 2015 Czapury
9 Aleksandra Szot 2015 Daszewice
10 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury
11 Ania Ciesielska 2014 Czapury
12 Anna Andrzejewskia 2014 Komorniki
13 Antoni Terka 2017 Krosno
14 Antoni Kuc 2011 Nowinki
15 Antoni Niemczewski 2013 Kobylnica Piast Kobylnica
16 Antoni Andrzejczak 2012 Czapury
17 Antoni Kmieć 2013 Czapury
18 Antonina LESZCZYŃSKA 2015 Czapury
19 Arkadiusz Łuczak 2013 Poznań
20 Artur Krupa 2012 Poznań
21 Barbara Krzesińska 2011 Janowiec Wlkp. ByeArches
22 Bartosz Stanisławski 2011 Psarskie SKLEPKOMET
23 Bartosz Kalicki 2010 Czapury
24 Czesław Bratek 2015 Śrem ANP TEAM Dolsk
25 Dawid Zdrojewski 2011 Łabiszyn ByeArches
26 Dominic Żygadło 2018 Swarzędz
27 Dominik Dopieralski 2010 Czapury
28 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka / Szymanowski Team
29 Eryk Malicki 2010 Plewiska Luźne Łydk
30 Filip Nowak 2014 Czapury
31 Franciszek Zając 2013 Wiórek
32 Franciszek Tokarski 2015 Czapury
33 Franciszek Krzesiński 2010 Janowiec Wlkp. ByeArches
34 Franciszek Kuliński 2014 Czapury
35 Franciszek Stachowiak 2018 Mosina Team FOX
36 Helena Kawecka 2014 Czapury
37 Helena Samborska 2014 Poznań Roll4life
38 Hubert Szymański 2012 Czapury
39 Ida Malińska 2014 Wiórek
40 Iga Płoszajczak 2018 POZNAŃ
41 Ignacy Gruszczyński 2012 Czapury
42 Igor Stefaniak 2010 Czapury
43 Iwo Wieczorkiewicz 2012 Puszczykowo
44 Jakub Sznura 2017 Psarskie
45 Jakub Jeska 2012 Czapury
46 Jakub Piechocki 2013 Daszewice
47 Jakub Konieczny 2011 Dopiewiec
48 Jakub Sobczak 2013 Czapury
49 Jan Andrzejewski 2010 Czapury
50 Jan Tomczyk 2014 Daszewice
51 Jan Mamet 2010 Czapury
52 Jan Henryk STACHOWIAK Stachowiak 2015 Mosina Team FOX
53 Janek Majewski 2012 Czapury
54 Jerzy Nowicki 2018 Dachowa
55 Julian Niemczewski 2016 Kobylnica Piast Kobylnica
56 Kacper Przybylski 2015 Czapury
57 Kajtek Materna 2010 Czapury
58 Kamil Stański 2014 Czapury
59 Karol Sobkowiak 2013 Czapury Dziki Team
60 Kinga Górniak 2012 Poznań
61 Klementyna Piwowar 2012 Czapury
62 Konrad Pawliński 2013 Poznań
63 Kornelia Liśkiewicz 2012 Poznań
64 Leon Strzelczak 2014 Czapury
65 Leon Bęben 2013 Luboń
66 Leon Terka 2014 Krosno
67 Leon Sobkowiak 2011 Czapury Dziki Team
68 Leon Kozłowski 2015 Czapury
69 Liliana Kurkiewicz 2014 Poznań
70 Liliana Szewczyk 2015 Plewiska
71 Maja Staniszewska 2011 Żnin ByeArches
72 Maja Górniak 2015 Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team
73 Maja Przybylska 2013 Czapury
74 Maksymilian Tokarski 2012 Czapury
75 Maksymilian Adamczak 2010 Wiórek
76 Maksymilian Krzyzaniak 2012 Czapury
77 Marcel Kupidura 2014 Poznań
78 Marceli Gruszczyński 2014 Czapury
79 Marek Firlik 2015 Luboń MTB Balma Team
80 Maria Majsner 2013 Wiórek
81 Maria Górniak 2013 Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team
82 Maria Kupidura 2017 Poznań
83 Marta Łakoma 2014 Poznań
84 Mateusz Górniak 2010 Poznań
85 Mateusz Berus 2016 DASZEWICE
86 Mateusz Firlik 2018 Luboń MTB Balma Team
87 Mateusz Konieczny 2013 Dopiewiec
88 MATEUSZ Krzyzaniak 2017 Czapury
89 Michalina Nowicka 2011 Kórnik UKS Mróz Jedynka Kórnik
90 Michał Majsner 2015 Wiórek
91 Michał Ksoń 2010 Śrem SKLEPKOMET
92 Michał Cieślik 2015 Poznań
93 Michał Bartkowiak 2013 Czapury
94 Michał Dzięczkowski 2018 Plewiska
95 Mikolaj Andrzejczak 2014 Czapury
96 Mikołaj Kalicki 2010 Czapury
97 Miłosz Kłobuszyński 2013 Kamionki
98 Nikodem Grabowski 2011 Czapury
99 Nikodem Piwowar 2011 Czapury
100 Nikodem Stępniak 2018 Luboń