Lista startowa - MTB Wiórek 2021 - trasa MINI KIDS i MAŁA KIDS

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Maksymilian Adamczak 2010 Wiórek
2 Antoni Andrzejczak 2012 Czapury
3 Mikolaj Andrzejczak 2014 Czapury
4 Jan Andrzejewski 2010 Czapury
5 Anna Andrzejewskia 2014 Komorniki
6 Piotr Banaszak 2016 Mosina
7 Michał Bartkowiak 2013 Czapury
8 Leon Bęben 2013 Luboń
9 Paweł Berus 2013 Daszewice
10 Mateusz Berus 2016 DASZEWICE
11 Czesław Bratek 2015 Śrem ANP TEAM Dolsk
12 Stanisław Bratek 2010 Śrem SKLEPKOMET
13 Piotr Błaszczyk 2011 Szreniawa
14 Nikodem Chudziak 2011 Poznań
15 Ania Ciesielska 2014 Czapury
16 Wojtek Ciesielski 2012 Czapury
17 Adam Cieślik 2012 Poznań
18 Michał Cieślik 2015 Poznań
19 Dominik Dopieralski 2010 Czapury
20 Michał Dzięczkowski 2018 Plewiska
21 Nikola Fabiś 2010 Czapury
22 Tomasz Firlik 2013 Luboń MTB Balma Team
23 Marek Firlik 2015 Luboń MTB Balma Team
24 Mateusz Firlik 2018 Luboń MTB Balma Team
25 Piotr Fogt 2012 Swarzędz FogtBikes Team
26 Przemysław Fogt 2014 Swarzędz FogtBikes Team
27 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo
28 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka / Szymanowski Team
29 Kinga Górniak 2012 Poznań
30 Mateusz Górniak 2010 Poznań
31 Maria Górniak 2013 Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team
32 Maja Górniak 2015 Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team
33 Nikodem Grabowski 2011 Czapury
34 Ignacy Gruszczyński 2012 Czapury
35 Marceli Gruszczyński 2014 Czapury
36 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury
37 Nina Janas 2012 Poznań
38 Alan Janas 2016 Poznań
39 Wojciech Jankowiak 2012 Poznań SP COGITO
40 Olga Janowska 2014 Czapury Poznań
41 Oskar Janowski 2010 Czapury
42 Jakub Jeska 2012 Czapury
43 Bartosz Kalicki 2010 Czapury
44 Mikołaj Kalicki 2010 Czapury
45 Pola Kamińska 2014 Mosina
46 Szymon Karasiński 2015 KOMORNIKI
47 Helena Kawecka 2014 Czapury
48 Wojciech Kmieć 2015 Czapury
49 Antoni Kmieć 2013 Czapury
50 Jakub Konieczny 2011 Dopiewiec
51 Mateusz Konieczny 2013 Dopiewiec
52 Agata Kowalczyk 2013 Poznań
53 Leon Kozłowski 2015 Czapury
54 Piotr Krajewski 2013 Daszewice
55 Artur Krupa 2012 Poznań
56 Barbara Krzesińska 2011 Janowiec Wlkp. ByeArches
57 Franciszek Krzesiński 2010 Janowiec Wlkp. ByeArches
58 Maksymilian Krzyzaniak 2012 Czapury
59 MATEUSZ Krzyzaniak 2017 Czapury
60 Michał Ksoń 2010 Śrem SKLEPKOMET
61 Antoni Kuc 2011 Nowinki
62 Franciszek Kuliński 2014 Czapury
63 Alan Kulisiewicz 2011 Czapury
64 Marcel Kupidura 2014 Poznań
65 Maria Kupidura 2017 Poznań
66 Liliana Kurkiewicz 2014 Poznań
67 Szymon Kurkiewicz 2011 Poznań
68 Miłosz Kłobuszyński 2013 Kamionki
69 Antonina LESZCZYŃSKA 2015 Czapury
70 Tymon Leszczyński 2012 Czapury
71 Vanessa Liśkiewicz 2010 Poznań
72 Kornelia Liśkiewicz 2012 Poznań
73 Zuza Majewska 2010 Czapury
74 Janek Majewski 2012 Czapury
75 Maria Majsner 2013 Wiórek
76 Michał Majsner 2015 Wiórek
77 Eryk Malicki 2010 Plewiska Luźne Łydk
78 Ida Malińska 2014 Wiórek
79 Jan Mamet 2010 Czapury
80 Kajtek Materna 2010 Czapury
81 Olaf Materna 2013 Czapury
82 Tytus Mielnicki 2011 Czapury
83 Radosław Mikołajczak 2010 Śrem SKLEPKOMET
84 Noel Muszyński 2015 Wiry
85 Julian Niemczewski 2016 Kobylnica Piast Kobylnica
86 Antoni Niemczewski 2013 Kobylnica Piast Kobylnica
87 Aleksander Nowaczyk 2015 Poznań
88 Filip Nowak 2014 Czapury
89 Tymon Nowak 2017 Czapury
90 Michalina Nowicka 2011 Kórnik UKS Mróz Jedynka Kórnik
91 Stanisław Nowicki 2017 Dachowa BikeVibe Team Poznań
92 Jerzy Nowicki 2018 Dachowa
93 Szymon Paisert 2012 Puszczykowo
94 Szymon Pawliński 2015 Poznań
95 Konrad Pawliński 2013 Poznań
96 Oliwier Pełech 2013 Kobylnica
97 Piotr Piechocki 2010 Daszewice
98 Jakub Piechocki 2013 Daszewice
99 Nikodem Piwowar 2011 Czapury
100 Klementyna Piwowar 2012 Czapury