Lista startowa - MTB Wiórek 2021 - trasa MEGA - 42,4km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Maciej Betka 1976 Kościelna Wieś GILICKIBIKE TEAM
2 Filip Bogucki 1979 Poznań bajkot
3 Dariusz Boruczkowski 1967 Poznań Red-Bajk Mosina
4 Arkadiusz Broda 1990 Luboń VEZUVIO TEAM
5 Maciej Bzdęga 1979 Poznań Bike Mania Poznań
6 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega
7 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
8 PIOTR DAWIDOWICZ 1977 wydartowo Mogilno Team
9 Arkadiusz Fołta 1988 Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com
10 Dominik Galas 1980 Poznań HERNIK TEAM
11 Małgorzata Gawrońska 1982 Poznan
12 MAŁGORZATA GOGOLEWSKA 1966 WĄGROWIEC GogolMTB Team
13 Michał Górniak 1991 Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team
14 Mateusz Górski 1992 Kościan TOMCHEM
15 Jacek Grajser 1978 Poznań Komorniki MTB Team
16 Łukasz Grygier 1993 Murowana Goślina FTI Racing Team
17 Filip Grzegorzewski 1979 Poznań Bikemania
18 Paweł Jakubowski 1984 Poznań Dziki
19 Marcin Janiszewski 1983 Dąbrowa GReeN BIKE Team
20 Przemysław Januszak 1974 Rożnowo VEZUVIO TEAM
21 Paweł Jastrząb 1979 Luboń Red-Bajk Mosina
22 Bartosz Jędrzejczak 1988 poznań VEZUVIO TEAM
23 Sebastian Kaczmarczyk 1975 Owińska KOSOX BIKE TEAM
24 Marcin Kaczmarek 1989 Żerków Royal Team
25 Dariusz Karasiński 1980 Komorniki
26 Piotr Kaszubiak 1979 Poznań
27 Łukasz Kębłowski 1987 Szczodrzykowo Dziki
28 Szymon Kin 1991 Kalisz
29 Mariusz Kobus 1977 Gostyń JIM TEAM MTB GOSTYŃ
30 Przemysław Korcz 1978 Czapury
31 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
32 Agata Kurkiewicz 1985 Poznań JakśBud Biedrusko
33 Jarosław Kurkiewicz 1984 Poznań JakśBud Biedrusko
34 Jakub Kuśmierczak 1980 Mogilno Mogilno Team
35 Krzysztof KWIATKOWSKI 1974 POZNAN BLUMEN TEAM
36 ŁUKASZ KŁOSOWICZ 1973 OBORNIKI
37 Grzegorz Landowski 1975 Jerzykowo Borant
38 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
39 Mateusz Leśniewski 2004 Poznań ks Stomil Poznań
40 Dariusz Majchrzak 1968 Oborniki LAK-TECH OBORNIKI
41 BARTLOMIEJ MAJEWSKI 1974 Mrowino
42 Grzegorz Matykiewicz 1986 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
43 Marek MIERZWICZAK 1956 OBORNIKi
44 Ździsław Mika 1954 Mogilno Mogilno Team
45 Janusz Moskal 1976 Wiry
46 Jakub Muszyński 1977 Wiry
47 BARTOSZ NAPIERAŁA 1983 ROKIETNICA AKB TEAM
48 Mateusz Nowicki 1988 Dachowa BikeVibe Team Poznań
49 Arkadiusx Ostojski 1975 Strzelce Krajenskie FSD SPORT Strzelce Krajeńskie
50 MAREK OSTROWSKI 1971 POZNAŃ Borant
51 Michał Peksa 1987 Bogdanowo Kibolski KS
52 Szymon Plaskaty 1980 Żnin ByeArches
53 Grzegorz Podgórski 1984 Poznań BikeAtelier
54 Robert Pokrywka 2002 Poznań
55 Patryk Przybyła 1982 Plewiska VEZUVIO TEAM
56 Roman Rafalski 1972 Gniezno
57 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk ANP TEAM Dolsk
58 Dariusz Rybarczyk 1962 Poznań Dziki
59 Grzegorz Rybarczyk 1988 Poznań Dziki
60 Michał Sakowski 1994 Poznań Decathlon Franowo
61 TOMASZ SIEJAK 1970 Kiekrz
62 Tomasz Siejek 1997 Rogalin Decathlon Franowo
63 Jakub Siwak 2005 Żnin Bye Arches
64 Tomasz Skrzypczak 1980 Gostyń Alfapanel MTB Team
65 Bartłomiej Sobieszczański 1974 Poznań MTB MEBLOPOL
66 Filip Sobkowiak 2003 Poznań ks Stomil Poznań
67 Zbigniew Sochacki 1973 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
68 Tomasz Stempniewski 1977 Kamionki
69 Tomasz Stępniak 1983 Luboń
70 Piotr Sternal 1984 Drużyna
71 Andrzej Sternal 1972 Buk AS Team
72 Sebastian Stróżyk 1981 Śrem Alfapanel MTB Team
73 Robert Sudoł 1965 Poznań
74 Grzegorz Świętek 1963 Szamotuły 8ATM
75 Artur Szmyt 1982 Bydgoszcz MERX team Wągrowiec
76 Andrzej Szymański 1974 Dolsk ANP TEAM Dolsk
77 Paweł Teplik 1976 Garby FogtBikes Team
78 Stanisław Walkowiak 1983 Poznań Unit Martombike Team
79 Maciej Wartel 1979 Poznań
80 Przemysław Wawrzynkiewicz 1980 Owińska Atut Września
81 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
82 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Krajeńskie Kokoda
83 Tomasz WOJNAR 1970 Poznań TOMCHEM
84 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wielkopolski Grupa SKG
85 Maksymilian Zawadzki 2002 Skórzewo
86 Adam Ziemniewicz 1989 Czapury Dziki
87 Jan Zozuliński 1958 POZNAŃ