Lista startowa - IV Charytatywny Maraton MTB

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Dystans
1 Maciej Bąk 1979 Międzychód MINI od 2007
2 Maciej Bąk 1979 MIĘDZYCHÓD MINI od 2007
3 Marcin Bany 1984 Luboń NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI MINI od 2007
4 Marek Bekisz 1972 Kostrzyn MINI od 2007
5 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz MEGA od 2003
6 Paweł Borowiak 1983 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MINI od 2007
7 Michał Brytan 1977 Gorzów Wlkp. JF DUET GOLENIÓW MEGA od 2003
8 Paweł Bujak 1980 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MINI od 2007
9 Łukasz Błajek 1988 Oborniki Łuki Team MINI od 2007
10 Grzegorz Chechła 1982 Gorzów Wielkopolski MINI od 2007
11 Rafał Chmiel 1976 Strzelce Krajeńskie FSD Sport MINI od 2007
12 Tomasz Cierpicki 1979 Piła UKS Sportowiec Piła MINI od 2007
13 Rafał Ćwiertnia 1979 Sieraków MINI od 2007
14 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów MEGA od 2003
15 Roman Dańczak 1971 Międzychód MINI od 2007
16 Damian Dębosz 1985 Paczkowo MINI od 2007
17 Tomasz Dębski 1978 Krzyż Scott MINI od 2007
18 Cezary Dmitrzuk 1975 Wieleń WIELEŃ TEAM KAMEX MINI od 2007
19 Łukasz Dobkiewicz 1987 Kwilcz MINI od 2007
20 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna MEGA od 2003
21 Małgorzata Duda-Puchała 1979 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM MINI od 2007
22 Dariusz Dudarewicz 1968 Santok Gród Santok MEGA od 2003
23 Jarosław Dura 1972 Szamotuły # DRUŻYNA SZPIKU MEGA od 2003
24 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW MEGA od 2003
25 Mariusz Dzierla 1982 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MINI od 2007
26 Mariusz Dzierla 1982 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE FUN 2007 i starsi
27 Marcin Elias 1975 Poznań MINI od 2007
28 Daniel Farbiszewski 1978 Szamotuły Psota FUN 2007 i starsi
29 Daniel Farbiszewski 1978 Szamotuły Grupa OLX Team MEGA od 2003
30 Daniel Farbiszewski 1978 Szamotuły Psota MINI od 2007
31 Jacek Filipiak 1982 Wieleń PCT BIKE TEAM MEGA od 2003
32 Artur Fortuniak 1963 Pszczew MINI od 2007
33 JUSTYNA FRAMSKA 1976 Międzychód Dżasta&Dżasta team MINI od 2007
34 Marcin Framski 2004 Międzychód MINI od 2007
35 Marcin Gawron 1977 Rokietnica Szookrower MINI od 2007
36 Małgorzata Gawrońska 1982 Poznan MEGA od 2003
37 Dariusz Gieremek 1974 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MINI od 2007
38 Monika Górecka-Dzierla 1983 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE FUN 2007 i starsi
39 Paulina Górniak 1986 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MEGA od 2003
40 Paulina Górniak 1986 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MEGA od 2003
41 Jacek Grajzer 1966 POZNAŃ MTB ENERGY POZNAŃ TEAM MINI od 2007
42 Daniel Graś 1977 Wieleń PCT BIKE TEAM MEGA od 2003
43 Bartosz Grzempowski 1983 Sieraków Sieraków MINI od 2007
44 Bartłomiej Głogowiec 1983 Drezdenko MINI od 2007
45 Magdalena Hałajczak 1979 Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA od 2003
46 Łukasz Hellwich 1993 Bielsko MMA Devil Międzychód/Biegacze PMI MEGA od 2003
47 Adam Jagoda 1983 Przytoczna Men's Team Bledzew MINI od 2007
48 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team MINI od 2007
49 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna MINI od 2007
50 Jacek Janusz 1989 Bydgoszcz FSD Sport MINI od 2007
51 EWA JAROS 1966 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna MINI od 2007
52 TADEUSZ JASIONEK 1958 PRZYTOCZNA JF DUET GOLENIÓW MEGA od 2003
53 Agnieszka Kachel 1992 Łowyń RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team MEGA od 2003
54 Emil Kaczmarek 1978 Sierakow Ypero MTB Team MINI od 2007
55 Mikołaj Kaczmarek 1993 Wronki MINI od 2007
56 Marta Kaczmarek 1999 Rydzyna R-Team Rydzyna MINI od 2007
57 Magdalena Kaczmarek 1973 Rydzyna R-Team Rydzyna MINI od 2007
58 Jarosław Kaczmarek 1973 Rydzyna R-Team Rydzyna MINI od 2007
59 Weronika Kalupa 1978 Wargowo NaWeMaj FUN 2007 i starsi
60 Mateusz Kalupa 1978 Wargowo NaWeMaj FUN 2007 i starsi
61 Mateusz Kalupa 1978 Wargowo HPE Cycling MINI od 2007
62 Agnieszka Kamińska 1980 Dębe MINI od 2007
63 Agnieszka Kamińska 1980 Dębe MINI od 2007
64 Bartłomiej Kamiński 1979 Dębe MINI od 2007
65 Andrzej Kardach 1972 Plewiska MEGA od 2003
66 Katarzyna Kasprzak 1987 Koziegłowy REAL 64-sto MEGA od 2003
67 Tomasz Kassaraba 1979 Gorzów wlkp RBL Team MINI od 2007
68 Daria KASZTARYNDA 1988 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe MEGA od 2003
69 Mikołaj Kolanowski 1983 Dzięcielin MINI od 2007
70 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów MINI od 2007
71 Magdalena Kopystecka 1986 Brzoza Kopystecka Team MINI od 2007
72 Joanna Kopystecka 1984 Wieckowice Kopystecka Team MINI od 2007
73 Grzegorz Korepta 1991 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM MINI od 2007
74 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM MINI od 2007
75 Paweł Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM MEGA od 2003
76 Paweł Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM MEGA od 2003
77 Radosław Kożuch 1972 Łagów MEGA od 2003
78 Paweł Kozłowski 1986 Sieraków MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MINI od 2007
79 Marian Krawczak 1947 Międzychód KONTRA - REJ MIĘDZYCHODZÓD MINI od 2007
80 Piotr Król 1985 Leszno Ypero MTB Team MINI od 2007
81 Iwona Krysiak 1973 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MEGA od 2003
82 Krzysztof Kubat 1978 Piła MINI od 2007
83 Krzysztof Kubat 1978 Piła MINI od 2007
84 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski MEGA od 2003
85 Joanna Kunze 1973 Międzychód MINI od 2007
86 Mikołaj Kuska 1978 Tulce ZUO MINI od 2007
87 Jacek Lech 1974 Dobiegniew MINI od 2007
88 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski MINI od 2007
89 Marcin Leszczyński 1978 Międzychód MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MINI od 2007
90 Mateusz Lewandowski 1993 orchowo REAL 64-sto MEGA od 2003
91 Eugeniusz Lont 1952 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT MINI od 2007
92 Krzysztof Maciaszczyk 1973 Drezdenko MINI od 2007
93 Jakub Mądry 2001 Kąkolewo STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM MINI od 2007
94 Mateusza Majchrzak 1994 Jastrowie Precon Polska-Jastrowie MINI od 2007
95 Mateusz Majchrzak 1994 Jastrowie Precon Polska-Jastrowie MINI od 2007
96 Michael Malina 1978 Guben MINI od 2007
97 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA od 2003
98 Filip Markiewicz 1983 Międzychód MINI od 2007
99 Jonasz Markowiak 2000 Wronki MEGA od 2003
100 Grzegorz Maślankiewicz 1976 Międzychód MINI od 2007