Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Kamil Hurko 1979 Torzym
2 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
3 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
4 Tomas Howil 1977 Sulęcin
5 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
6 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
7 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
8 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
9 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
10 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
11 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
12 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
13 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
14 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
15 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
16 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
17 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
18 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
19 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
20 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
21 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
22 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
23 Rafał Paszek 1972 Leszno
24 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
25 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
26 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
27 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
28 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
29 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
30 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
31 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
32 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
33 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
34 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
35 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
36 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
37 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
38 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
39 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
40 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
41 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
42 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
43 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
44 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
45 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
46 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
47 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
48 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
49 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
50 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
51 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
52 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
53 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
54 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
55 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
56 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
57 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
58 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
59 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
60 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
61 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
62 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
63 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
64 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
65 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
66 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
67 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
68 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
69 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
70 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
71 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
72 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
73 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin