Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
2 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
3 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
4 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
5 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
6 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
7 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
8 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
9 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
10 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
11 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
12 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
13 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
14 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
15 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
16 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
17 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
18 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
19 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
20 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
21 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
22 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
23 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
24 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
25 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
26 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
27 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
28 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
29 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
30 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
31 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
32 Kamil Hurko 1979 Torzym
33 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
34 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
35 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
36 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
37 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
38 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
39 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
40 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
41 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
42 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
43 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
44 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
45 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
46 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
47 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
48 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
49 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
50 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
51 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
52 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
53 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
54 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
55 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
56 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
57 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
58 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
59 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
60 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
61 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
62 Tomas Howil 1977 Sulęcin
63 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
64 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
65 Rafał Paszek 1972 Leszno
66 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
67 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
68 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
69 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
70 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
71 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
72 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
73 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE