Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
2 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
3 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
4 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
5 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
6 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
7 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
8 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
9 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
10 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
11 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
12 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
13 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
14 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
15 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
16 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
17 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
18 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
19 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
20 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
21 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
22 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
23 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
24 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
25 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
26 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
27 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
28 Rafał Paszek 1972 Leszno
29 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
30 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
31 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
32 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
33 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
34 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
35 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
36 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
37 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
38 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
39 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
40 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
41 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
42 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
43 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
44 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
45 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
46 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
47 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
48 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
49 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
50 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
51 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
52 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
53 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
54 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
55 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
56 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
57 Kamil Hurko 1979 Torzym
58 Tomas Howil 1977 Sulęcin
59 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
60 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
61 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
62 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
63 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
64 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
65 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
66 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
67 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
68 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
69 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
70 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
71 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
72 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
73 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie