Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
2 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
3 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
4 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
5 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
6 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
7 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
8 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
9 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
10 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
11 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
12 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
13 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
14 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
15 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
16 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
17 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
18 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
19 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
20 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
21 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
22 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
23 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
24 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
25 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
26 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
27 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
28 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
29 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
30 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
31 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
32 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
33 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
34 Rafał Paszek 1972 Leszno
35 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
36 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
37 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
38 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
39 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
40 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
41 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
42 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
43 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
44 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
45 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
46 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
47 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
48 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
49 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
50 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
51 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
52 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
53 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
54 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
55 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
56 Tomas Howil 1977 Sulęcin
57 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
58 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
59 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
60 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
61 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
62 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
63 Kamil Hurko 1979 Torzym
64 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
65 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
66 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
67 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
68 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
69 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
70 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
71 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
72 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
73 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA