Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
2 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
3 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
4 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
5 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
6 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
7 Tomas Howil 1977 Sulęcin
8 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
9 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
10 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
11 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
12 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
13 Rafał Paszek 1972 Leszno
14 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
15 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
16 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
17 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
18 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
19 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
20 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
21 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
22 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
23 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
24 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
25 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
26 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
27 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
28 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
29 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
30 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
31 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
32 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
33 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
34 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
35 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
36 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
37 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
38 Kamil Hurko 1979 Torzym
39 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
40 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
41 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
42 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
43 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
44 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
45 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
46 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
47 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
48 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
49 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
50 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
51 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
52 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
53 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
54 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
55 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
56 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
57 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
58 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
59 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
60 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
61 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
62 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
63 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
64 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
65 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
66 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
67 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
68 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
69 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
70 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
71 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
72 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
73 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG