Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
2 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
3 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
4 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
5 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
6 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
7 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
8 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
9 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
10 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
11 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
12 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
13 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
14 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
15 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
16 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
17 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
18 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
19 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
20 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
21 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
22 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
23 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
24 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
25 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
26 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
27 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
28 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
29 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
30 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
31 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
32 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
33 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
34 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
35 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
36 Kamil Hurko 1979 Torzym
37 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
38 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
39 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
40 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
41 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
42 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
43 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
44 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
45 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
46 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
47 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
48 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
49 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
50 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
51 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
52 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
53 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
54 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
55 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
56 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
57 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
58 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
59 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
60 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
61 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
62 Rafał Paszek 1972 Leszno
63 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
64 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
65 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
66 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
67 Tomas Howil 1977 Sulęcin
68 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
69 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
70 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
71 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
72 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
73 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team