Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
2 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
3 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
4 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
5 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
6 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
7 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
8 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
9 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
10 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
11 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
12 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
13 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
14 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
15 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
16 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
17 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
18 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
19 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
20 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
21 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
22 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
23 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
24 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
25 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
26 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
27 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
28 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
29 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
30 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
31 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
32 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
33 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
34 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
35 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
36 Kamil Hurko 1979 Torzym
37 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
38 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
39 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
40 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
41 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
42 Tomas Howil 1977 Sulęcin
43 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
44 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
45 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
46 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
47 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
48 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
49 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
50 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
51 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
52 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
53 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
54 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
55 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
56 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
57 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
58 Rafał Paszek 1972 Leszno
59 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
60 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
61 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
62 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
63 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
64 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
65 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
66 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
67 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
68 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
69 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
70 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
71 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
72 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
73 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT