Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
2 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
3 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
4 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
5 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
6 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
7 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
8 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
9 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
10 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
11 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
12 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
13 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
14 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
15 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
16 Rafał Paszek 1972 Leszno
17 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
18 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
19 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
20 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
21 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
22 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
23 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
24 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
25 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
26 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
27 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
28 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
29 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
30 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
31 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
32 Tomas Howil 1977 Sulęcin
33 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
34 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
35 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
36 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
37 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
38 Kamil Hurko 1979 Torzym
39 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
40 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
41 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
42 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
43 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
44 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
45 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
46 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
47 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
48 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
49 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
50 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
51 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
52 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
53 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
54 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
55 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
56 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
57 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
58 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
59 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
60 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
61 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
62 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
63 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
64 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
65 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
66 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
67 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
68 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
69 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
70 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
71 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
72 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
73 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team