Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
2 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
3 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
4 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
5 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
6 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
7 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
8 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
9 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
10 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
11 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
12 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
13 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
14 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
15 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
16 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
17 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
18 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
19 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
20 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
21 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
22 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
23 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
24 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
25 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
26 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
27 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
28 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
29 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
30 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
31 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
32 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
33 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
34 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
35 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
36 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
37 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
38 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
39 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
40 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
41 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
42 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
43 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
44 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
45 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
46 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
47 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
48 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
49 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
50 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
51 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
52 Tomas Howil 1977 Sulęcin
53 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
54 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
55 Kamil Hurko 1979 Torzym
56 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
57 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
58 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
59 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
60 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
61 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
62 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
63 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
64 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
65 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
66 Rafał Paszek 1972 Leszno
67 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
68 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
69 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
70 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
71 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
72 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
73 Jacek Lech 1974 Dobiegniew