Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
2 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
3 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
4 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
5 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
6 Tomas Howil 1977 Sulęcin
7 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
8 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
9 Kamil Hurko 1979 Torzym
10 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
11 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
12 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
13 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
14 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
15 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
16 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
17 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
18 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
19 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
20 Rafał Paszek 1972 Leszno
21 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
22 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
23 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
24 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
25 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
26 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team
27 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
28 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
29 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
30 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
31 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
32 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
33 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
34 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
35 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
36 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
37 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
38 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
39 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
40 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
41 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
42 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
43 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
44 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
45 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
46 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
47 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
48 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
49 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
50 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
51 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
52 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
53 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
54 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
55 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
56 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
57 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
58 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
59 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
60 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
61 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
62 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
63 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
64 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
65 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
66 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
67 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
68 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
69 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
70 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
71 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
72 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
73 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM