Lista startowa - MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Michał Bąk 1997 Górki Noteckie
2 Jarosław Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
3 ROBERT Bielecki 1970 ZŁOTORYJA
4 Andzrej Bucholc 1961 Bucholc Krzywe Koła
5 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZOW WLKP
6 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
7 Bartosz Dranczewski 1986 Gorzów Wlkp Gezet Team
8 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
9 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski
10 Dariusz Dura 1972 Wędrzyn JF DUET GOLENIÓW
11 Łukasz Garlikowski 1980 Sulęcin Armadur Team
12 Grzegorz Gielżyński 1989 Sulechów
13 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team
14 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
15 Daniel Grochała 1980 Strzelce Krajeńskie Euro Bike Kaczmarek Electric Team
16 Tomas Howil 1977 Sulęcin
17 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
18 Kamil Hurko 1979 Torzym
19 Krzysztof Janas 1978 Skwierzyna R-bajk team
20 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin
21 Ernest Kaiser 1977 Gorzów Wlkp.
22 Maciej KASOWSKI 1975 Żagań
23 Jacek Kloziński 1984 Zielona Góra
24 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo PCT BIKE TEAM
25 Jacek Koziński 1984 Zielona Góra
26 Łukasz Krześniak 1983 Ulim Gezet Team
27 Szymon Krześniak 2005 Ulim Gezet Team
28 Krzysztof Kubiak 1957 Sulęcin MM Bike TEAM
29 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
30 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
31 Dawid Kulchawy 2004 Kłodawa Green Bike Gorzów
32 Danuta Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski MTB
33 Jacek Lech 1974 Dobiegniew
34 Agata Leśnicka 1978 Gorzów Wielkopolski Green Bike Gorzów
35 Eugeniusz Lont 1947 Jarosławsko JM PROJEKT SPORT
36 Filip Lukaszewicz 1979 Gorzow Wielkopolski
37 Marcin Malinowski 1976 Zielona Góra Yolobike Sypniewski MTB
38 Tomasz Marciniak 1971 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
39 Andrzej Małachowski 1986 Koryta Armadur Team
40 Tomasz Mierzwiak 1971 kłodawa R-bajk team
41 Jarosław Mróz 1982 Osiecko Mens Team Bledzew
42 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
43 Michał Nowicki 1983 Nowiny Wielkie Grupa SKG
44 piotr Oleksak 1968 Sulęcin
45 Arkadiusz Ostojski 1975 Strzelce Krajeńskie FSD SPORT
46 Rafał Paszek 1972 Leszno
47 Jarek Pietrzkiewicz 1973 Drezdenko FSD SPORT
48 Małgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko FSD SPORT
49 Marek Ponomarenkow 1991 Gorzów Wielkopolski Seta team
50 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW
51 Daniel Puchała 1975 Gorzów Wlkp. Fajni Rowerzyści TEAM
52 Janusza PUT 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
53 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
54 DAWID ROMANOWSKI 1987 Zielona Góra Seven Perceptus Team
55 Grzegorz Rytlewski 1952 Strzelce Kraj. 1 RBL Team
56 Piotr Śliwian 1971 Gorzów wlkp Szczepan Bike
57 Jakub Struch 1991 Sulęcin Medlook-SGS Cycling Team
58 Rafał Szumlewicz 1980 Sulęcin
59 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
60 Zbigniew Tofel 1981 Sulęcin
61 Paulina Tomczak 2000 Lubniewice brak
62 Maciej Truszczyński 1981 Gorzów Wielkopolski MistrzowskieRoweryLechPiasecki
63 Andzelika Urlik 1975 Rzepin Rowerowy Rzepin
64 Piotr Wawrzyniak 2004 Krosno Odrzańskie K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
65 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
66 Piotr Wilk 1976 Sulęcin MM Bike TEAM
67 Mariusz Wójcicki 1990 Strzelce Kraj Kokoda
68 Sebastian Woźniak 1983 Kołczyn AGA TEAM MTB
69 JOANNA ZABORSKA 1985 LUBNIEWICE
70 MICHAŁ ZABORSKI 1982 LUBNIEWICE
71 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG
72 Marek Żelechowski 1977 Lubniewice
73 Mariusz Łech 1976 Drawsko Brenderup Team