Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
102 Dawid Majewski 1988 Międzyrzecz
103 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
104 Dorota Madajczak 1967 Międzylesie
105 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
106 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
107 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
108 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
109 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team
110 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
111 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
112 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
113 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
114 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
115 Andrzej Kuczera 1977 Stary Dworek R-Bajk Team Skwierzyna
116 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
117 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
118 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
119 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
120 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
121 Dominik Krekora 1994 Świebodzin
122 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
123 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
124 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
125 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
126 Jacek Kożuch 1985 Gubin 66-620
127 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
128 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
129 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
130 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
131 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
132 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
133 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
134 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
135 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
136 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
137 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
138 Krystian Jurczyk 1977 Świebodzin
139 Kamilla Jurczyk 1981 Świebodzin
140 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
141 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
142 Dariusz Jaskulski 1975 Zielona Góra
143 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
144 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
145 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
146 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
147 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
148 Agnieszka Hurko 1978 Torzym
149 Kamil Hurko 1979 Torzym
150 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
151 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
152 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Computec MTB Team
153 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
154 Dominik Harber 1987 Świebodzin SECO/WARWICK
155 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
156 Krzysztof Gurgul 1963 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
157 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
158 Gerard Grodzicki 1970 Lubrza
159 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
160 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
161 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
162 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
163 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
164 Damian Ganecki 1995 Łagów
165 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
166 Elwira Galek 1988 Łagów
167 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
168 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
169 Ireneusz Fruziński 1981 Sulechów
170 Artur Frank 1977 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
171 Izabela Fink 1984 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
172 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
173 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
174 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
175 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
176 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
177 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
178 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
179 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
180 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
181 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
182 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
183 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
184 Maciej Cygański 1976 Swiebodzin AMP Team
185 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
186 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
187 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
188 Jarosław Chomont 1983 Wezyska TEAM Gubin
189 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
190 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
191 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
192 Andrzej Bucholc 1961 Bogdaniec Krzywe Koła
193 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
194 Bartłomiej Biskup 1980 Cibórz
195 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
196 Jaroslaw Belon 1962 Baczyna Krzywe Koła
197 Andrzej Bednorz 1972 Radoszyn
198 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
199 Bartłomiej Bąk 1987 Sulechów Computec MTB Team
200 ŁUKASZ BAGINSKI 1987 Miedzyrzecz