Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
102 Marcin Czerniejewski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
103 Marcin DWOJEWSKI 1979 Miedzyrzecz
104 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
105 Marcin Jurdziński 1981 Nowa Sól
106 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
107 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
108 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
109 Marek Trzeciak 1985 Poznań Computec MTB Team
110 Marek Więckowski 1976 Sulechów Computec Team
111 Marek Żeleźniak 1968 Torzym ARMADUR
112 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
113 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
114 Marek Kucała 1965 Lubrza LO Świebodzin Team
115 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
116 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
117 Marian Kłos 1956 ZBĄSZYNEK Diversey Team
118 Mariusz Miczek 1972 Jerzmanowa
119 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
120 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
121 Mariusz Kożuch 2006 Łagów Łagów Team
122 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
123 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin SECO/WARWICK
124 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
125 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
126 Małgorzata Graczyk 1988 Pobiedziska
127 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
128 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
129 MICHAŁ HUCHWAJDA 1974 Poznań
130 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
131 Michał Engel 1984 Świebodzin Computec MTB Team
132 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
133 Michał Wyrzykowski 1984 Zielona Góra
134 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
135 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
136 Norbert Jędrysiak 1984 Sulechów GRUPA MTB SULECHÓW
137 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
138 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
139 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
140 Paulina Grabowa 1994 Świebodzin
141 Pawel Kosmowski 1968 Kowanówko VEZUVIO TEAM
142 PAWEŁ WierzowieckI 1976 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
143 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
144 Paweł Kraus 1985 Polupin K.O TEAM KROSNO ODRZ.
145 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin
146 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
147 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
148 Piotr Lewandowski 1975 Poznań Computec MTB Team
149 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
150 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
151 Piotr Kuczyński 1975 Gorzów Wielkopolski
152 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
153 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
154 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
155 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
156 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
157 Przemysław Waliwonis 1980 Świebodzin SECO/WARWICK
158 Przemysław Zgierski 1980 GLISNO
159 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team
160 Radosław Kożuch 1972 ŁAGÓW
161 Rafal Sawada 1976 Oborniki
162 Rafał Nita 1981 Gubin TEAM Gubin
163 Renata Tomaszewska 1983 Sulechów
164 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
165 Robert Michalski 1971 Świdnica Grupa ROTO MTB
166 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
167 Robert Fabisiak 1979 Zielona Góra RANT TEAM Zielona Góra
168 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
169 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
170 Sebastian Sobczak 1975 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team
171 Seweryn Hickiewicz 1986 Świebodzin
172 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
173 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
174 Sławomir Tomaszewski 1984 Sulechów SECO/WARWICK
175 Sławomir Świderski 1978 Lwówek
176 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
177 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
178 Tadeusz Ziemak 1959 Sulęcin -
179 Tomasz Matunin 1979 Świebodzin Armadur Team
180 Tomasz Mrówczyński 1974 Zielona Góra
181 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
182 Tomasz Orwat 1974 Zielona Gora Grupa ROTO MTB
183 Tomasz Błochowicz 1967 Miedzyrzecz
184 Tomasz Kaczmarek 1961 WIELEŃ Thule Team
185 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
186 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
187 Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
188 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
189 Wojciech Krupnicki 1975 świebodzin Computec MTB Team
190 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
191 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
192 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
193 Zbigniew Madajczak 1967 Międzylesie
194 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
195 Zbigniew Marzeta 1980 Torzym Armadur Team
196 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
197 Łukasz Olesiak 1989 Cybinka AMG Team Cybinka
198 Łukasz Nowaczyk 1988 Przytoczna
199 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
200 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo