Lista startowa - XIV MARATONU MTB AMATORÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
102 Alex Sikora 2006 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM
103 MAREK BARANOWSKI 1971 Marcinowice K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
104 Bartosz Krawcewicz 1988 Stary Raduszec K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
105 Norbert Libner 1989 Osiecznica K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie
106 Maciej Rzepski 2002 Świebodzin Koimex Team
107 Arkadiusz Jakubowski 1974 Skwierzyna R-bajk team
108 Sławomir Drużyński 1987 Skwierzyna R-bajk team
109 Arkadiusz Kucharski 1975 Gorzów Wlkp Green Bike Gorzów
110 Aleksander Wężyk 1983 Gorzów Wielkopolski Fajni Rowerzyści TEAM
111 Krzysztof Didyk 1961 RZEPIN Rowerowy Rzepin
112 Małgorzata Żyszkiewicz 1965 Rzepin Rowerowy Rzepin
113 Maciej Szafratowicz 1974 Kowalów Rowerowy Rzepin
114 Krzysztof Jachimowski 1979 Rzepin Rowerowy Rzepin
115 Piotr Dach 1964 Rzepin Rowerowy Rzepin
116 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin
117 Daniel Olesiak 1982 Cybinka Rowerowy Rzepin
118 Andrzej Musialski 1971 Bledzew Obra Bike Gmina Bledzew
119 Patryk Piechocki 1987 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
120 Wojciech Galek 1990 Łagów Adient Cycling Świebodzin
121 Marcin Zborowski 1987 Łagów Adient Cycling Świebodzin
122 Zbigniew Galek 1983 Łagów Adient Cycling Świebodzin
123 Tomasz Szmygin 1975 Świebodzin Adient Cycling Świebodzin
124 Damian Romanowski 1996 Słubice Medlook-SGS Cycling Team
125 Bartłomiej Koleśnik 1989 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
126 Janusz Put 1984 Sulechów 5 pułk artylerii Sulechów
127 Kamil Głąb 1979 Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów
128 Marek Gaweł 1979 Babimost Podmokle MTB Team
129 Dawid Dembowy 1980 Wolsztyn KKFP Wolsztyn
130 Adam Sroka 1986 Stary Dworek R-Bajk Skwierzyna
131 Wojciech Lis 1976 Skwierzyna R-Bajk Skwierzyna
132 Marek Jaros 1963 SKWIERZYNA R-Bajk Skwierzyna
133 Jacek Kaczmarek 1981 Krycko Wielkie GALIBIER BIKEFUN TEAM
134 Agata Taraszczuk 1984 Brzozowiec Grupa SKG
135 Adam Taraszczuk 1974 Brzozowiec Grupa SKG
136 Wojciech Bielecki 1955 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz
137 Malgorzata Krawczyk 1992 Zielona Gora LKS Trasa Zielona Gora
138 Paweł Jurczyk 2006 Świebodzin LKS Trasa Zielona Gora
139 Albert Ganczarski 1985 Boruja Kościelna Tandhem Ntonbike Team
140 Michał Siodła 1990 Świebodzin 325
141 Mariusz Gil 1983 Strzelce Kraj Eurobike Team
142 Mirosław Musioł 1955 Zielona Góra Sulima Roewry Team
143 Marian Olszewski 1967 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
144 Piotr Wardęga 1974 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
145 Mariusz Kłos 1973 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
146 Łukasz MAZUREK 1981 Żary ZERWANI Z ŁAŃCUCHA ŻARY
147 Adrianna Janiszewska 1999 Zielona Góra YoloBike
148 Piotr Cybulski 1978 Zielona GóraG YoloBike
149 Karolina Maczuga 1981 Zabór YoloBike
150 Zdzisław Kokociński 1946 Brójce UTM Brójce Lubuskie
151 Maciej Matysiak 1963 Brójce UTM Brójce Lubuskie
152 Tadeusz Soja 1958 Lubsko UTM Brójce Lubuskie
153 Wojciech Matysiak 1987 Brójce UTM Brójce Lubuskie
154 Robert Drozdowski 1973 Jerzmanowa Obudowa Grupa Pościgowa
155 Daniel Świątkowski 1976 Głogów Obudowa Grupa Pościgowa
156 Bartłomiej Nagalewski 1976 Witnica NagaMet
157 Jarosław Cięciel 1963 Łagów Lubuski Zryw Kosobudz
158 Robert Markowski 1968 Sulęcin Zryw Kosobudz
159 Marek Rusiniak 1986 Świebodzin Bo koledzy kazali
160 PAWEŁ SAMOL 1969 WŁOSZAKOWICE PARKIETY -SAMOL
161 Cezary Szturomski 1971 Głogów RED DEVILS
162 Agata Lichocka 1983 Piaseczno SklepBicykl.pl-Perfectsource
163 Joanna Dunaj 1980 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
164 Jarek Słota 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
165 Renata Słota 1981 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
166 Rozalia Rapacewicz 1994 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
167 Damian Krasucki 1988 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
168 Sylwia Szostak 1981 Marcinowice Vanilla MTB Team Świebodzin
169 Piotr Dunaj 1977 Świebodzin Vanilla MTB Team Świebodzin
170 Dariusz Zagórski 1966 Gorzów Wlkp. Grupa SKG Gorzów
171 Dawid Prządka 1986 Obra Czarny Koń XD
172 Tomasz Zawisza 1973 Grodzisk Wlkp. Tandhem-NTonbike Team
173 Łukasz Stawiński 1988 Kąkolewo Kąkolewo
174 Marcel Marczak 2006 Kostrzyn nad Odrą Enduro Kostrzyn 620 Team
175 Piotr Kruszyński 1976 Osiecznica K. O. Team MTB Krosno Odrzańskie
176 Stanisław Kasowski 1960 Krosno Odrzańskie Team Wężyska
177 Patryk Żalejko 1994 Radwanice Bez Balastu Active Team
178 Jarosław Dura 1972 Szamotuły Stare Ramole
179 Dariusz Wawrzyniak 1980 Popówko Stare Ramole
180 Michał Spychała 1981 Wronki Stare Ramole
181 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Stare Ramole
182 Maciej Rybarczyk 1991 Szamotuły Stare Ramole
183 Jacek Rybarczyk 1961 Szamotuły Stare Ramole
184 Piotr Strzelczyk 1976 Międzyrzecz tototo
185 Michał Ceglewski 2004 Kunowice AMG CYBINKA TAM
186 Bogusz Glinka 1977 Szczecin Ride4Fun
187 Lidia Pietkiewicz 1979 Cigacice Risko Team
188 Aleksandra Minge 2003 Lwówek Odjechani - TEAM PL
189 Marek Mierzwiczak 1956 Oborniki Roweromania Oborniki
190 Aleksander Lachowicz 2006 Sieniawa Team Sieniawa
191 Dariusz Lachowicz 1970 Sieniawa Team Sieniawa
192 Piotr Ogonowski 1989 Głogów GEST
193 Dariusz Kling 1987 Głogów MEBLE GEST MTB GŁOGÓW
194 Michał Kachel 1985 Poznań OliwierTeam
195 Michał Cięciel 1988 Świebodzin CIECIELMED CyclingTeam
196 Przemysław Nowak 1985 Bytów R2 BIKE
197 Bartosz Borula 1987 Słubice I Love Cycling Team Słubice
198 Andrzej Kuczera 1977 Stary Dworek R-Bajk Team Skwierzyna
199 Adam Jągowski 1972 Zielona Góra RANT TEA
200 Radosław Zawadzki 1979 Zielona Góra JOKER Team